Yüreğimden Yüreğine

Yüreğimden Yüreğine

Yüreğimden Yüreğine

Yüreğimden Yüreğine Oyle cok sevdım kı seni.. Neydin,kimdin düşünmedim bile. Bırden hayatıma gırısın benı oyle mutlu ettı kı; kırık dokuk kalbımın atısını sayende yenıden hıssettım. Aklım karakış, yuregım sendelerken dilim ”sadece sen” dıye konustu durdu.. Ey yoklugunda varlıgına yandıgım,varlıgında hayat buldugum solyanım.. Bır gulusun butun bı gunumu guzel gecırmeme sebepken, yoklugunu bır an bıle aklımdan gecırmek ıstemıyorum.

Ey varlığıyla huzur bulduğum sesiyle uyandığım varlığın var oluşumun nedeni sen.. Aşkın etten kemiğe bürünmüş hali, güzelliğin ruh bulmuş hali zamanımın akma nedeni. Aklımdaki hecemsin aldığım nefesim gördüğüm en güzel şeysin.

Yarım kalmak  korkusundan senı tam yasayamamaktan korkuyorum. Sensızlık sanırım bu hayattakı en buyuk korkum. Bırgun bıle cıkarma benı hayatından;sensızlık kalbımı parcalar dayanamam. Gulusun,bakısın,sesın  aklıma geldıkce  kalbım yerınden cıkacakmıs gıbı oluyor. Gunes doguyor gunume, aydınlıgım oluyorsun.. Bir ben oluyorum,bir sen oluyorum,ıyı dıle benı  sevdıgım,

En güzel aşk tanımıdır belki de bu yaşadığım. Çift kişilik yatak, çift kişilik bir masa, çift çift bezenmiş bardaklar, fincanlar. Demet demet biriken çiçekler. Çürümeye yüz tutmuş iki kalbin bir anda tazeleşivermesidir bahar. Çiçeği burnunda filizler yeşerir, toprak kökleri yeni kabul etmiştir.

Aşk öyle bir kördüğüm ki. Olmaz dediklerin olur, olur sandıkların başka yollara koyulur. Ne yediğinden tat alırsın, ne yemediğinde tamahın olur. Geceleri yalnız başına kalınca düşünür durursun. Kanın kırmızısıyla şarabın kırmızısını unutur kendinde başka koyular bulursun

Senı cok sevıyorum…

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
455 okuma
1 Kasım, 2017
300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?