Yeni Yılda Yanlız Kalmayın

Sohbet Anılarım

Yeni yılınızı öncelikle sizlere ve çevrenizdekilere sağlık, mutluluk ve yalnız kaldığınız zamanların az olması temennisi ile kutlarız.

Yeni yılda ben yalnızım diyen kimse kalmasın diye her şehirden her ülkeden yeni yüzler yeni insanlar ve yeni dostluklar ile siz yalnız insanların yanında olmak istemekteyiz. Sohbet sitemizde her ülkeden ve şehirden insanlar bir araya gelerek sohbet eder ve yalnızlıklarını bir nebze olsun gidermektedir. Sanal ortamda hiç yalnızlık giderilir mi diye düşünmeyin sakın öyle arkadaşlıklar öyle dostluklar ve hatta öyle aşklar edinirsiniz ki gerçek hayatta belki böyle güzel anlar yaşamamış olacaksınız.

Sohbet sitemize giren herkes sizin gibi yalnız ve duruma göre mutsuz kişilerin ortak buluşma noktası ve bir anlamda birbirinizin yarasına merhem olma durumunuz olmaktadır. Herkes belirli zamanlarda mutsuzluklar, yalnızlıklar, acılar, aldatılmalar v.s hoşunuza gitmeyen durumlardan geçebilir bu durumları en az şekilde atlatmak için kafanıza uygun yani sizin gibi düşünebilen insanlarla sohbet etmeniz gayet iyi olacaktır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi yaralarınıza merhem olarak birbirinizi telkin edebilir ve yalnızlığınızı giderebilirsiniz.

Güzel ve keyifler sohbet etmeniz dileği ile umarım yeni yılınız güzel geçer.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
114 okuma
4 Ocak, 2020
turkalem
turkalem

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :
300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?