Yeni Trend Nude Saçlar

Yeni Trend Nude Saçlar

Yeni Trend Nude Saçlar

Saç rengi seçenekleri, Yeni Trend Nude Saçlar her geçen gün zenginleşirken kendi tenimize ve yüz tipimize uygun bir saç rengi seçmek de zorlaşıyor. Son yıllarda hangi saç tonlarinin trend olduğunu merak ediyorsanız sizin için harika bir haberimiz var.

Kozmetikten moda dünyasında kadar uzanan bir trend olan nude trendi şimdilerde saç renklerinde de kendini gösteriyor.

Ojelerden rujlara kadar birçok alanda gördüğümüz nude yani çıplak tonlar saçlarda da trend haline geldi.

Nude saç rengi nasıl olur diye merak ediyorsanız daha yakından incelemeye ne dersiniz?

Nude saç renklerinin asıl amacı doğal ve sade bir tarza sahip olmak. Saçlarınızın boya gibi görünmemesi için tercih edilebileceğiniz nude tonlar ile harika görünebilirsiniz.

Nude Saç Rengi Nedir?

Nude saç trendi, aslında doğal saç renkleri,ne sahip olma amacı taşıyor. Sarı saç renkleri,ne sahip olmak istiyor ancak yapay durmasını istemiyorsanız bu tonları tercih edebilirsiniz. Doğal ışıltılar ve yansımalar katarak saçlarınızın hiç olmadığı kadar natürel olmasını istiyorsanız nude tonlar tam da size göre demektir.

Nude saç trendi aslında ten renginizle tamamen uyumlu bir renk yaratmak anlamına geliyor. Bu trende en büyük örnek hiç kuşkusuz Beyonce oldu. Ten rengi ile birebir uyumlu saç rengi, nude trendinin başlangıcı sayılıyor. Siz de saçlarınızı sarı tonlarına boyamak istiyorsanız hem doğal görünüm hem de teninizle uyum için nude tonları tercih edebilirsiniz.

Nude saç renkleri, birçok tonun bir araya getirilmesi ile oluşturuluyor. Ten renginize en uygun tonu bulmak için profesyonel bir güzellik salonuna başvurabilirsiniz. Nude tonlar sıcak ve soğuk olmak üzere ikiye ayrılıyor. Sizin cilt alt tonunuza göre sıcak sarı ya da soğuk sarı tonlarını tercih edebilirsiniz.

Sarı saç çok popüler olsa da bir çok kişi yanlış sarı tonunu tercih ederek kötü bir görünüme ulaşıyor. Sizi olduğunuzdan yaşlı veya yorgun gösterecek sarı tonları yerine teninizle tam uyumlu nude tonlar tercih edebilirsiniz. Bu şekilde hem daha canlı hem de daha güzel görünebilirsiniz. Nude saç boyası için öncelikle cilt alt tonunuzu ve cilt renginizi tespit etmelisiniz.

Yeni Trend Nude Saçlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
2 yorum
672 okuma
7 Ekim, 2017
turkalem
turkalem

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (2 Yorum)

  • Nude fln deil de bi bayana ten rengine göre saç rengi olmalı örnek veriyorum esmer bi bayana yakışmaz bence böyle bi renk : ) erkekler zaten pek boyatmaz onun icin bayandan anlatayım gözleri mavi teni siyahı saçları nude olmaz : ) yinede çoğu bayana yakışacak bi renk

  • En doğal renk doğal kına diye düşünüyorum çünkü diğerleri gibi kimyasal madde taşımıyor hem saçlarınızn bakımını da yapiyor hemde ışıl ışıl doğal güzellik katiyor tabi kızıl saç rengi sevenler için ve kendi düşüncem 🙂

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?