Yazarak Eğlenin

Yazarak Eğlenin

Yazarak Eğlenin

Sohbet Chat Muhabbet Cet Yazarak Eğlenin Yazmak kimi zaman bir çok kelimenin dilimizle telafuz edemediğimiz şeylerin yansımasını kalem kağıt yada günümüz teknolojilerini kullanarak klavye ekran, telefon, tablet ve artık aklınıza ne geliyor ise yazmak için o şekilde yansıması olmakta… Senelerin eskitemediği bir şey de var ise yazarak sohbet edilen sitelerdir. Zamanın da bundan yirmi sene öncesinde ne kadar rağbet var ise hala da bu şekilde rağbet olması insanı şaşırtır derecede bir durumdur. Sanırım insanlar yazarken kendilerini daha rahat daha güvenli ve belirli bir sınırda sohbet ederek yani güvenlik çemberi gibi bir tutum içerisine gererek sohbet ettikleri için bundan yirmi yıl geçse de yine de hala ve aktif olarak kullanılacak yazılı sohbet siteleri.

Yazılı Sohbet Siteleri

Geçenlerde eski bir arkadaş ile sohbet ederken bizde bu konuyu ele almıştık aslında hani diyoruz o kadar sosyal platform cıktı bir ara düşüncemiz artık yazılı sohbet sitelerinin bittiği yönündeydi ama insanlar bu durumun tamamen ters bir durum olduğu ve sosyal paylaşım ve iletişim sitelerinin insanların güvenlik açısından özel hayatlarına müdahalelerin olabileceğini gördükleri için hala yazılı sohbet sitelerinin aktif ve hatrı sayılır bir şekilde kullanıldığını gördük. Yazılı sohbet ederek duygularınızın ve içinizden geçen en ufak duygunun kelimelere ve cümleler şeklinde karşınızdaki kişilere aktarmanız aslında daha kolay gibi ayrıca bu karşınızdaki kişileri görüp duymadığınız için daha da samimi ve çekineceğiniz bir durum olmaması da avantajları arasında oluyor.

Yazarak Eğlenmek

Sohbet ederken eğlenmek en büyük amaç bence insanlar sohbet sitelerine neden giriyorlar diye düşünürseniz aslında gerçek hayatlarında ki mutsuzluklarını hayal kırıklıklarını gidermek ve eğlenmek güzel zaman geçirmek için giriyorlar diyebiliriz. Sohbet ederken eğlenmek öyle bir şeydir ki kendiniz bile bir noktada ben ne yapıyorum diyebilirsiniz. Yazıştığınız arkadaşlarınızla eğlenceli bir sohbet içerisinde iseniz ki genelde öyle olacaktır, bir bakarsınız ki kendinize gözlerinizin içine kadar gülümsüyor yada kahkahalar ile birlikte gülüyorsunuz sonrasında tabi ben ne yapıyorum falan gibi düşünebilirsiniz. O kadar kaptırırsınız yani kendinizi sohbetin akışına. Yazılı sohbet etmek güzel bir sohbet etme aracıdır bu deneyimi yaşamanızı bir kez olsa da isteriz umarım bu tadı altıktan sonra da ben bu makaleyi nereden okudum diye düşünmezsiniz, çünkü artık bağımlısı olmuşunuzdur.

Yazarak Eğlenin

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
91 okuma
7 Şubat, 2020
turkalem
turkalem

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?