Üyeliksiz Kayıtsız Sohbet

Üyeliksiz Kayıtsız Sohbet

Üyeliksiz Kayıtsız Sohbet

1999,2000 yılları siteler kayıtlı iken Üyeliksiz Kayıtsız Sohbet hizmetlerine geçiş yaptılar ilk zamanların popüler chat siteleri çok zorunlulukları bulunmakta idi belki öyle gerekiyordu ama insanlara resmen işkence oluyordu girişlerdeki zorunluluklar.

Normal her yeni çıkan şeyler ilk çıktıklarında maddi manevi insanlara zorlukları çok olmakta örneğin günümüzün akılı telefonları ilk çıktıklarında fiyat nasıldı çoğumuzun alma imkanları olmadığından kullanamıyorduk şimdilerde ise çocukların elinde bili akıllı telefon var.

Bunu örnek alarak yola çıkar isek sohbet sitelerin,inde ilk yılların maddi yata dayanması bir nevi para talep etmesi,girişlerde java indir uyarısı,flasch yükle sorunuz üyelik,şifre bu gibi zorunluluklarda insanlar o zamanlar siteleri pek ziyaret edemezdi,uzun yıllar bu hal böyle sürdü tabi zamanla tek ,tek zorunluluklar ortadan kalkmaya başladı bunun en büyük nedeni ise sohbet chat sitelerinin çoğalması oldu,ardından site sahiplerinin ortak sorunları başladı ziyaretçi bölünmesi girişlerin azalması.

Ve rekabetin baş gösterdiği sosyal paylaşım siteleri olsun veya diğer konularda hizmet veren siteler bu ziyaretçi azalmasına bir çözüm aramayı başladılar ilk maddi olarak ufakta olsa talep edilen ücretler kaldırıldı,ardından tek,tek öteki uygulamalar her zorunluluk bu günümüzde tamamen sitelerin sayfalarından kaldırılarak.

Yerini javasız chat,şifresiz sohbet,flaschsız chat bedava sohbet ve Üyeliksiz Kayıtsız Sohbet gibi olan bu hizmetlere bıraktı hem bizler için hem site sahipleri için mecburiyetlerin ortadan kalkması hepimizin işine yaradı bizler sorun yaşamadan her yere ulaşa biliyor yönetim ise bu gibi çalışmaları yapmayarak zamanlarından tasarruf ettiler pek bilgim yok ama belkide bu uygulamalar için schell dedikleri kurumlara extra ücret ödüyorlardı bu sayede maddi olarak,ta rahatlamış oldular.

Yıl 2017 ve hiç bir yerde zorunluluklarla karşılaşmıyoruz diye biliriz hatta hizmetlerine teknoloji harikası akıllı telefonlarında piyasaya çıkması ile mobil sohbet,mobil chat,adnroid sohbet gibi ayrıcalıklarda site girişlerine ekleyerek son bir güzeli,gi,de hayatımıza getirmiş oldular zannedersem İnternet var oldukça ve bu sohbet chat odaları hizmetler vermeye devam ettikçe hayatımıza daha çok yeniliklerin katılacağına,da eminim bu arada yapmış oldukları bir hizmeti unutmuşuz kameralı,sesli sohbet sitelerini inşallah buna,da ilerleyen zamanlarda başka bir makalemizde yer vereceğiz.

Üyeliksiz Kayıtsız Sohbet hoş sohbetler diler.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
387 okuma
16 Aralık, 2017
turkalem
turkalem

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?