Turkalem Sohbet

Turkalem Sohbet

Türkalem Sohbet

Turkalemci,Website,muhabbet,Chat,Turkalem Sohbet İnsanların karşılıklı konusması,yazısması duygu ve düşuncelerını bırbırlerıne ozgurce ıfade edebılmelerı gercekten cok hos bır duygu. Gunumuzde sanal platformlar ustunden yenı ınsanlarla tanısıp cevre edınmek   moda haline gelmiştir. IRC’ dediğimiz İnternet, Real Chat  uzun yıllar boyunca bır cok mılletten ınsanı bır arda toplayıp  guzel bir mekan halıne getırmıstır.

Begendıgınız ısme domain alıp,hosting firmaları aracılığı ile sitenizin  kurulumu yaptırıp  sızlerde  boyle bır platforma sahıp olabılırsınız. Ne gerek var,biz sizle olmak ıstıyoruz dıyorsanız pc’nizin internet tarayıcısından Turkalem.Org‘a gelip belirlediğiniz nick(rumuz) ile sitemize giriş yapmaktır. Başkalarının sizin  nickinizle gelmemesi için  şifrelemeniz gerekmektedir. Bunun için gerekli olan komut /ns register şifre mail dir. Ortalama bir nick 40 gun sure sonunda register etmezseniz otomatık olarak sıstemden dusecektır.

Bir merhaba ile baslayan  sonrasında akıp gıden bır cok dostlugun bızlerı  gunden gune bu tur ortamlara bagladıgını bılıyoruz. Sohbet kanalında sohbet ederken,radyo kanalında  djlerın caldıgı bır cok guzel sarkıya eslık edıp sevdıklerımıze armagan edebılıyoruz. Aynı zamanda yarısma kanallarında genel kulturumuzu arttırıp, tatlı bı rekabet halıne gırebılıyoruz..

Hayatın monotonluğundan sıkılıp günün stresini atmak ıstıyorsunuz  ve bunu gerceklestırmek ıcın bızler sızlerı beklıyoruz.  Herhangı bır uyelık ve sart olmaksınız  aramıza katılabılır bızlerle olabılırsınız ayrıca günün her saatinde ziyaret edebilecegizin sohbet chat siteleri,miz ücretsiz olara  bedava hizmetler vermektedir hiç bir zorunlu programların bulunmadıgı sitelerimiz mobil sohbet,mobil chat girişlerimizlede aktif olarak hizmetlerinizdedir.

Turkalem.org sohbet chat odaları, hizmetleri arasında canlı radyo dinleme olanaklarınada sahip olup her türden müziklere yer verilmektedir bizlerde hizmette sınır bulunmadan her türlü hizmet siz degerli ziyaretçilerimize kaliteli bir şekilde sunulmaktadır.

Muhabbet, chat, sohbetyap radyo dinle oyun odalarımızda oyunlar oynayarak yarışmalar yap tüm bunların haricinde ise ikili görüşmelerin yapıldıgı özel odalarınız bulunmakta her bireyin kendi istekleri dogrultusunda arkadaşları dostları yada sevgilileriyle özel olara görüşm hakkına sahip oldukları bu odalarda yapacagınız konuşmalar site yönetimimiz tarafından gözetlenmemekte olup özel bilgi paylaşımlarınızdan site yönetimimiz sorumlu tutulamaz.

Turkalem Sohbet Dostluk arkadaslık ve aşk burada sizlerle…

 

 

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
575 okuma
25 Ekim, 2017
turkalem
turkalem

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?