Sohbeti Bol Bayan Sohbet Odaları

Sohbeti Bol Bayan Sohbet Odaları

Sohbeti Bol Bayan Sohbet Odaları

Sohbet Bitmez Sohbeti Bol Bayan Sohbet Odaları Harika Ortam bir sohbet var yok böylesi dedirtecek kadar koyu sohbet öyle,ki konuşmasan bile otur yazılanları oku o bile insana yetiyor tartışma yok gerilme yok huzurlu bir chat sitesi.

Bugün pazar hava güzel dışarıda günlük güneşlik ama ona rağmen insanlar dışarıda gezmek yerine uykudan kakar kakmaz turkalem sitesinde muhabbet etmekteler haftanın yorgunluğunu stres atarak gidememektedirler,

Sohbet chat odalarımızda Türkiye ve dünya ülkelerinden çok sayıda ziyaretçi bay,bayan bulunmakta buradaki insanların özel odalarda konuşmak gibi tutkusu olmadığı için genel sohbet odasında daima muhabbetler durmadan döner turkalem Türkiye’nin en geveze kişilerin bulunduğu sitelerinden bir tanesi desek yeridir.

Kalabalık  susmayan muhabbetler canlı radyo yayınlar 7/24 aktif olarak kesintisiz müzik dinlen, ilmekte ve çeşitli alanlarda oyun odalarımızda sınırsızca yarışmalar yapılmaktadır,bedava hizmet seviyeli sohbet gece gündüz 24 saat online olan sitemiz hizmetleridir.

Sitemizin az çok tanıtımını yaptıktan sonra hat odalarımızda bulunan veya aramıza yeni katılan ziyaretçilerimize sitemiz içerisinde bulunan bayanlar ile kızlarımız ile nasıl konuşmalı,iletişim şekilleri,yapılmaması gerekenler gibi beylere biraz tiyo verelim böylelikle bayanlarla muhabbet ederken pot kırmalarını önleyelim.

Sohbeti Bol Bayan Sohbet Odaları,ında Kurulan İletişimler Nasıl Olmalı

Chat sitelerimizde her yerde olduğu gibi öncelik bayanların, dır öncelikle belirtmemiz gereken sitemizde bizlere güvenerek gelen bayan ziyaretçilerimizin güvenliği bizlere ait olup en ufa bir şekilde üzülmelerine,rencide edilmelerine musa,de edilmemektedir,yani bunu bir nevi site kuralları olarak göre bilirsiniz kızlarla iletişim kurmanız yasak demedik yanlış anlaşılmasın anlatmak istediğimiz kırmak ,üzmek,rencide etmemeye dikkat edilmesidir.

Bayanlarla konuşurken saygılı ve kibar olunması gerek söz hakkını önce karşınızdaki bayana vererek böylelikle ne kadar centilmen olduğunuzu kanıtlaya bilirsiniz,tanışma taleplerinizde ısrarcı olmayınız bir kez teklif ettiğiniz zaman yanıt ne olursa olsun kibarca bir teşekkür ile kararına saygı duyduğunuzu belirtiniz.

Özel odalarına izinsiz girmeyin önce talebinizi iletin cevap evet olur ise özel odalarda konuşmanıza devam edebilirsiniz ve en önemlisi,de özel konuşmalarının özel kalarak başka şahıslara anlatılmamasını önemle rica ederiz bu şekilde davranış sergilediğiniz taktirde karşınızdaki kişiyi rencide etmiş olursunuz be bayanların güvenini sarsarak bayanlarla konuşmak sansını kaybetmiş olursunuz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
389 okuma
17 Aralık, 2017
turkalem
turkalem

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?