Sohbetciyiz Maksat Sohbet Olsun

Sohbetciyiz Maksat Sohbet Olsun

Sohbetciyiz Maksat Sohbet Olsun

Mobilcet,Sohbetodası,Chat Odası,Sohbetciyiz Maksat Sohbet Olsun her zaman konuşmak insanları rahatlatır konuşarak dertlerimizi mutluluklarımızı sorunlarımızı anlatır içimizdekileri birileriyle paylaştıktan sonra kafamız boşalır kendimizi rahat hissederiz.

Tabi insan herkesede her sırrını gönül rahatlıgı ile söyleyemez her zaman güven önemli güvenilir kişiyide bulmak bu devirde bayagı zor özellikle normal yasantımızda cevremizde birileriyle özelini paylaşmak dogru kişi olmaz ise kendimizi rahatlatalım derken içerisinden çıkılmaz hal alan sorunlarla karşılaşıyoruz.

Her ne kadar dedikodu, laf taşımak, gıybet etmek dinimizde büyük günah olsada toplumca hepimizin bu konuda masalahı var mesela bir komşuya git derdini paylaş sen daha eve gitmeden sagır sultan bile duymuş oluyor en azından bizim mahallede hele birde konuştugun iki kelimenin yanına ekleme yapılınca al başına belayı.

Şahsen bu konulardan sakındıgım için benim tercihim sohbet etme ihtiyacı,mı sanal ortamlardaki sohbet siteleri,nde chat siteleri,nde gidermeyi tercih edenler arasındayım yıllar oldu sohbet chat sitelerine başlayışım vaktim oldukca sitelere girerek toplu sohbetlerin yapıldıgı muhabbetciler,in arasında muhabbetim,i ederim tabi bazende güvendigim samimi arkadaşımla özelimi paylaşır rahatlarım.

Sohbet Chat Sitelerinde Paylaşımlar

Sohbet Chat Siteleri,nde Paylaşımlar her zaman bu tür weblerde yazmış oldugum sohbet site makaleleri,nde genel konuları ele almışımdır yani muhabbet  ortamlarındaki gözlemlerime ve ister istemez sahit oldugum olumsuz  olayları konu ederim  insanlar sanal ortamlarda özelinide paylaşıyor kız olsun erkek olsun sevgilide yapıyor ve bu kurulan ilişkiler zaman ilerledikçe baska boyutlarda  telefon yada diger paylaşım aglarına taşınıyor.

İki kişinin özelini yaşadıkları gizli kalması gereken olaylar malesefki ilkili arasında ayrılık olunca yaşanmış yada yaşanmamış her konu baska insanlarla paylaşılıyor yani demek istedigim çevremizdeki olan olaylar sanal ortamlardada olabiliyor hani insanın milletçe dedikoduyu seven toplumuz diyesi geliyor tabi bu tüm insanlar için geçerli degil.

Lakin yinede ortam neresi olursa olsun bilinçli davranmak her zaman kendi güvenligimiz için önemli bir husustur güven güvenmek her zaman dikkat edilmesi gerekir güvenilir ortam güvenilir site aramak marifet degil kişi kendi güvenligini kendi saglamalı kimse kimseyi hiç bir yerde koruyamaz.

Sohbetciyiz Maksat Sohbet Olsun

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
160 okuma
22 Ağustos, 2019
turkalem
turkalem

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?