Sohbet Sunucu Chat Sunucu

Sohbet Sunucuları Chat Sunucuları

Sohbet Sunucu Chat Sunucu

Sohbet Odaları,Chat Odaları,Sohbet Siteleri,Turkalem.ORG Arkadaslık Siteleri, Sohbet Sunucu Chat Sunucu , Mobil sohbet,mobil chat adı altında sanal diye taanımladıgımız insanlara hizmetler veren sunucular buralarda dünyanın her yerinden beyler bayanlar katılarak sunucuların kendilerine sundukları ücretsiz hizmetlerden faydalanmaktadırlar,hizmetler süper avantajlarımız aynı sekilde süper ötesi yani sohbet chat ortamlarının faydası var zararı yok .

İnternetin normal olarak kimseye bir zararı yoktur internet üzerinde hizmet veren sunucular veya sosyal medya iletişim aracları kullanıcılarının bagımsızca özgürlüklerini ilen ettikleri sanal dünya evet bugün konumuz sohbet sunucuları sanal dünya kullanıcıları beyler bayanlar bagımsız olmak özgür olmak hezaman insanın en çok istedigi ve aradıgıinsanı duygudur ve bunuda zaten sanal ortamlarda hizmet veren her sunucu karsılamakta bu mekanlara giren erkek yada bayan kişiler kendi özel bilgilerini yaslarını sadece kendileri bilir binlerce insanın ziyaret ettiği yerlerin sahipleri veya kullanıcılar asla bilemez.

Lakin benim ve hepimizin bildigi sanal ortama takılan bazı beyler bayanlar arasında hızla yayılan insan ilişkileri akıl almaz derecede yapılan ahlak dışı sohbetler bu konuda bazı erkek kullanıcıları kendilerini asmış durumda anlamadıgım ve sahit oldugum bazı bayanların kullandıkları genelde erkeklerin kullandıgı argo küfürü sözler hemde karsılarındaki insanların erkek olmasına ragmen bir bayana yakışmayacak derecede konusmalar gercekten ben utanıyorum bunları gördükçe sanalda özgürlük bagımsızlık bu demek degildir insan önce kişilik sahibi olmalı ve ahlak dışı davranıslardan kacınarak özgürlüğünü en güzel sekilde kullanmalı.

Aynı kurallar bu tür konusmaları yapan insanlarla diyalogda olan kişiler içinde gecerlidir türk toplumunda bir söz vardır arkadas arkadasın aynasıdır sen istedigin kadar ahlaklı ol karakter sahibi ol iletişimdeki kişi bu degerlere sahip degilse sende baskaları tarafından aynı kefeye konur ve insanlar tarafından dışlanmana neden olur.

Sanalın vahim olayları hep aynı kullanıcıların bilinçsiz davranısları bu davranıslasonucunda magdur olan sunucular katıldıgımız ortamlar ne kadar seviyeli sohbet kaliteli hizmet kuralları içerisinde faaliyet gösterirse göstersin kullanıcılarda ego tatmini olayı varsa hizmette olan sitedede kural diye bir özellik kalmaz.

Sohbet Sunucu Chat Sunucu

 

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
68 okuma
9 Haziran, 2020
turkalem
turkalem

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?