Nefes Kesen Sohbetleri

Sohbet Chat Nefes Kesen Sohbetleri

Harika Radyo Sitesi, Ask Alemi, Sevda Seli, İRC Sohbet, Bol Sohbet,WEB Sohbet, Sohbet Chat Nefes Kesen Sohbetleri ile Turkalem.ORG Alemci sohbet, geveze sohbet sever insanların bulundugu sohbeti bol ortamında hızına yetişilmeyecek derecede NEFES NEFESE kalacagınız aktif sohbet,ler yapılmakta.

Biz insanların tabiatında doğasında bulunan sohbet etme yeteneği ve konuşma ihtiyaçlarımız erkek bayan sadece bizim milletimizde bulunmayan sohbet etme isteği ve konuşma ihtiyacı her ülkenin insanlarında da bulunmakta Türkiye veya yabancı ülkelerde insanların konuşma ihtiyaçlarını karşılamak amaçlı hizmetler veren sohbet chat siteleri her ülkenin sunucularında kendine has hizmetleri bulunmakta ve bu ülkelerin insanlarının da farklı farklı amaçlarla bu ortamları kullanmaları amaç veya arayış ne olursa olsun bence hepsi bahana başlıca amaç sohbet etmek ve bu sayede günün stresini üzerlerinden atarak rahatlamak ve konuşma ihtiyaçlarını gidermek.

Burada bir gerçeği itiraf edeyim her milletin insanı sanalı kullanmakta he sohbeti sevmekte bu dili dini milleti ne olursa olsun insanlar arasında sanal kullanımı kaçınılmaz ama Türk insanı kadar sanalı kullanan ve bir nevi sanalın bağımlısı olan aynı şekilde sohbeti seven milletin olduğunu sanmıyorum en azından avrupa insanı sosyalleşmeyi askı sevgiyi arkadaşlığı sanalda aramak yerine gerçek ortamda yasayan insanlardır buda yabancı ülkelerin kültürlerindeki yasam tarzlarındaki özgürlükten ve serbestlikten ileri gelmekte aile baskısı çevre baskısı olan  tutucu insanlar değiller işte bizim toplumda bu tür özgürlükler hep her konuda kısıtlanmaktadır belki baskısız yasayan insanlarımızda bulunmakta ama çok nadir özellikle bayanlar için türk toplumunda her şey yasak sakıncalı olarak baskılı uygulanmakta yani psikolojik baskı.

Böylesi yasakları bulunan toplum olarakta ben sanala düşkünlüğü ve ask arkadaşlık gibi ilişkilerin sanalda yasamayı tercih edilmesin normal görüyorum napsın insanlar gerçek hayatta sosyalleşmek kısıtlı gezmek kısıtlı duygusal ilişki yasamak kısıtlı hal böyle oluncada irili ufaklı her yastan bayanlar beyler kendilerini sosyal medyaya atmakta.

Her ne kadar sanal kullanımı bakımından insanlara hak vermiş olsamda bir gerçeğide unutmamaları gerek reel ortamlar gibi sanalında bir çok sakıncalı yönleri bulunmakta sanalda her konuda özgürlüğünüzü fazla kapılmadan yasamanızda gerekir.

Sohbet Chat Nefes Kesen Sohbetleri

 

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
132 okuma
11 Haziran, 2020
turkalem
turkalem

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?