Nefes Kesen Sohbetleri

Sohbet Chat Nefes Kesen Sohbetleri

Sohbet Chat Nefes Kesen Sohbetleri

Harika Radyo Sitesi,Ask Alemi,Sevda Seli,İRC Sohbet,Bol Sohbet,WEB Sohbet,Sohbet Chat Nefes Kesen Sohbetleri ile Turkalem.ORG Alemci sohbet ,geveze sohbet sever insanların bulundugu sohbeti bol ortamında hızına yetişilmeyecek derecede NEFES NEFESE kalacagınız aktif sohbet,ler yapılmakta.

Biz insanların tabiatında dogasında bulunan sohbet etme yetenegi ve konusma ihtiyaclarımız erkek bayan sadece bizim milletimizde bulunmayan sohbet etme istegi ve konusma ihtiyacı her ülkenin insanlarındada bulunmakta Türkiyee veya yabancı ülkelerde insanların konusma ihtiyaclarını karsılamak amaclı hizmetler veren sohbet chat siteleri her ülkenin sunucularında kendine has hizmetleri bulunmmakta ve bu ülkelerin insanlarınında farklı farklı amaclarla bu ortamları kullanmaları amac veya arayış ne olursa olsun bence hepsi bahana baslıca amac sohbet etmek ve bu sayede günün stresini üzerlerinden atarak rahatlamak ve konusma ihtiyaclarını gidermek.

Burada bir gercegi itiraf edeyim her milletin insanı sanalı kullanmakta he sohbeti sevmekte bu dili dini milleti ne olursa olsun insanlar arasında sanal kullanımı kacınılmaz ama Türk insanı kadar sanalı kullanan ve bir nevi sanalın bagımlısı olan aynı sekilde sohbeti seven milletin oldugunu sanmıyorum en azından avrupa insanı sosyalleşmeyi askı sevgiyi arkadaslığı sanalda aramak yerine gercek ortamda yasayan insanlardır buda yabancı ülkellerin kültürlerindeki yasam tarzlarındaki özgürlükten ve serbestlikten ileri gelmekte aile baskıs cevre baskısı olan  tutucu insanlar degiller işte bizim toplumda butür özgürlükler hep her konuda kısıtlanmaktadır belki baskısız yasayan insanlarımızda bulunmakta ama cok nadir özellikle bayanlar için türk toplumunda her sey yasak sakıncalı olarak basklı uygulanmakta yani pskolojik baskı .

Böylesi yasakları bulunan toplum olarakta ben sanala düşkünlüğü ve ask arkadaslık gibi ilişkilerin sanalda yasamayı tercih edilmesin normal görüyorum napsın insanlar gercek hayatta sosalleşmek kısıtlı gezmek kısıtlı duygusal ilişki yasamak kısıtlı hal böyle oluncada irili ufaklı her yastan bayanlar beyler kendilerini sosyal medyaya atmakta.

Her ne kadar sanal kulanımı bakımından insanlara hak vermiş olsamda bir gerçegide unutmamaları gerek reel ortamlar gibi sanalında bir çok sakıncalı yönleri bulunmakta sanalda her konuda özgürlüğünüzü fazla kapılmadan yasamanızda gerekir.

Sohbet Chat Nefes Kesen Sohbetleri

 

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
102 okuma
11 Haziran, 2020
turkalem
turkalem

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?