Sohbet Chat Cet İrc Sohbet Sunucuları

Sohbet Chat Cet İrc Sohbet Sunucuları

Sohbet Chat Cet İrc Sohbet Sunucuları

Sohbet Chat Cet İrc Sohbet Sunucuları Türkiyeye ve yabancı ülkelere hizmete acık mekanlarınn ziyaretçileride dünya genelinden katılmaktadır toplu sohbet,lerin yapıldıgı sohbet mekanları,nda her türden insanlarla karsılasmak mümkündür her biri ayrı karakterlere farklı görüşlere sahip olan sunucu ziyaretçilerinin haliyle sohbet et,me becerileride farklı bugün sohbet makalemizde genel olarak sunucu sahiplerinin insanlara hizmet sunmak için ne emekler verdiklerinden ve bu emeklerin karsılığındane gibi zorluklar yasadıklarından söz etmek istiyorum.

Sohbet Chat Sitelerinde Neler Oluyor

Sohbet chat sunucuları google sayfalarında çeşitli domain adlarıyla yer alan mekanlar sayıları o kadar fazlaki saymakla bitmez bizlr kullanıcı olarak karsıdan baktıgımız zaman bir sunucu almak açmak ve yönetmek çok basit işmiş gibi gelir öylede oluyor zaten hiç bir zaman bir işin içinde olmayan insan yapılan işlerin zorluğunu yada kolaylığını anlayamaz yıllardır sohbet siteleri,nde makale ve seo işi yapan bir kişi olarak sanal alemdeki yer alan arkadaslık sitelerinden bilgim var ve genel olarak her sunucunun ön yüzü yani ziyaretçilerin sohbet alanlarını gördükleri pencere birde işin arka yüzü var bunuda sunucu sahibi yada yönetimdeki olan kişiler bilir.

Belki bir konuda haklısın kime sorsak sunucu acmak çok basit sıfırdan bir sunucuya en fazla 100 tl verirsin alırsın bu düşünce kullanıcıların hepsinde var peki iş bununla bitiyormu hayır bunun aylık shell  ödemesi  hadi maddiyatıda bırakalım işin manevi tarafından söz edelim günümüzde insanlar kendi ailelerinde katlanamaz halde iken sunucu sahipleri günlük sayıları belli olmayan ziyaretçilerle ugrasmakta.

Her işin zorluğu var lakin insanlarla ugrasmak herkesin derdini tek tek dinlemek ve çözüm aramak sabır işi zaman alan bir iş ve bizlerin sitelere katılarak eglenceli zamanlar geçirmemiz için emek veren sunucular belki hepiniz farkındasınız bazıları tek tek sitelerini kapatmakta yada satarak bu işi bırakmaktalar bunun nedeni ise sadece insanların  yaptıkları olumsuz hareketler hem bedava hizmet ver hemde karsılık olarak vefasızlık gör hepimiz için geçerli olan tek kelime sunulan hizmetin degerini bilmek ve karsılık olarak manevi destek vermek kısacası emege saygı.

Sohbet Chat Cet İrc Sohbet Sunucuları

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
94 okuma
14 Nisan, 2020
turkalem
turkalem

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?