Sohbet Anılarım

Sohbet Anılarım

Sohbet Anılarım

Chat Sohbet Anılarım hepimizin reel veya sanal bir çok olumlu veya olumsuz anılarımız vardır olumlu güzel anılar insanı mutlu eder ve yıllar geçse, de ölünceye dek unutulmaz,birde olumsuz kötü anılar vardır insanı üzen,yıpratan zamanla unutulur dediğimiz her ne kadar üzerinden zaman geçse bile unutulmaz ve içinizi kemirir durur ve kırgınlığınız hiç bitmez.

İnsanlar özelikle sanaldaki sohbet sitelerindeki ziyaretçiler veya site sahibi,yada yönetimdeki kişiler klavye başında insan değeri bilmeyenler ve karşılarındaki kişilerin insan olduğunu unutanlar normal hayatımızda haksızlığa uğrayınca kendimizi savunuruz çünkü haksızlık yapan karşımızdadır ve haklı olduğumuzu ispatlayana dek savunmamızı yaparız ama sanalda olmuyor işte her ne kadar savunman yapsan bile savunmasız kaldığın anlar oluyor sn edebinle kendini savunursun karşındaki edepsizliği ile edebinden susarsın korktu zannederler halbuki edebinden susuyorum korkumdan değil.

Sohbet Anılarım Ve İçimdeki İsyanlarım

Zaman beni  yendi anılarım kaldı can yakan,kalp kıran yüreğimi param parça eden sıkıntılarımdan kurtulmak için katıldığım sohbet odaları aslında daha fazla sıkıntı almama neden olmakta susuyorum içime atıyorum içimdeki sessiz çığlıklarım gün geçtikçe artıyor.

En büyük acı ise dost bildiklerinden yediğin darbeler işte bunların verdiği acı unutulmuyor,unutmaya çalışıyorsun bir şey olmamış gibi davranıyorsun ama nafile devamlı yapılan haksızlıklar tazelenerek unutmaması imkansız hal alıyor.

Yapı olarak kin tutmayı sevmiyorum,kırıcı olmayı,da her yapılana ne kadar aldırmaz tavırları takın-samda boş veremiyorum  canımı yakıyor sadece susuyorum aslında suskunluğum karşımdakine en güzel cevap ama anlaya bilene.her gün yenilenen başımdan bir türlü atamadığım bir anımı anlatayım.

İsme gerek yok bir yere takılıyorum sevdiğim  arkadaşlarım var site sahibi aşk yapmış ne hikmet ise haklı olduğum durumda bile bayanın üzerime gelmesi ve sessiz kalmak aslında sesiz kalmam ama konuştuğum zaman haksız görülerek konuşma hakkım elimden alınıyor haklıyım haklı oluşumda site sahibi ve herkes tarafından biliniyor her defasında bir daha olmaz sözleri ile özür dilense de daima ayrı konulardan dolayı bu hatalar tekrarlanıyor.Bir insan bir hata yapar iki hata yapar vicdanı var ise her kim olursa olsun adil olarak hatalıyı hatasızı bilerek tarafsız davranır bunu yapamıyor ise zaten vicdanının değil çıkarının peşindedir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
456 okuma
9 Aralık, 2017
turkalem
turkalem

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?