Ses İzolasyonu

Ses izalasyonu

Akustik çözüm amacıyla üretilen Ses İzolasyonu malzemelerini en doğru akustik sağlayıcı firması olan Turkish Acoustic satış ofislerinden veya internet mağazası üzerinden temin edebilirsiniz. Akustik çözümler için kullanılan ürünler dekoratif görünüme sahip olması nedeniyle piyasada Ses İzolasyonu için üretilmeyen muadil ürünler bulunmaktadır. Bu nedenle ürünleri tercih edeceğiniz zamanlarda akustik değerleri üzerinde kıyaslama yapmanız önerilmektedir. Turkish Acoustic web sitesi üzerinde yer alan tüm ürünlerin teknik detayları ürünler hakkında hiçbir bilgisi olmayan kişinin bile anlayabileceği bir şekilde verilmiştir. Ürünler hakkında daha fazla teknik ayrıntıya veya ürünü satın alacağınız zamanlarda ortamınıza uygun ürün önerisi Turkish Acoustic ile iletişime geçerek edinebilirsiniz.

 

Ses izalasyonu

Ses izalasyonu

 

 

Ses İzolasyonu evlerinizde, araçlarınızda, fabrikalarda, makine odalarında, teknelerde ve daha birçok alana yapabilirsiniz. Uygulayacağınız alana bağlı olarak ses yalıtımlarının ses emilimi ve kullanabileceğiniz ürünler değişiklik göstermektedir. Ürün tercihi yapabilmeniz adına bu yazıda sizlere ürünler hakkında kısa bilgiler paylaşacağız. Akustik ürünler iki amaca bağlı olarak üretimi yapılmaktadır. Açık gözenekli ürünler, kapalı gözenekli ürünler olarak üretimi yapılmaktadır.

Ses izalasyonu

Ses izalasyonu

 

Açık gözenekli ürünler gözle görebileceğiniz şekilde tıpkı bir petek bal gibi üzerinde ses dalgalarının emilim yapabileceği delikler yer almaktadır. Açık gözeneklerin Ses İzolasyonu için katkısı ses dalgalarının delikler içerisinde parçalanarak geri dönüşüne engel olmak amacıyla üretilmesidir. Ses geçişlerinde sizlere kesin çözüm sunmayacaktır yalnızca ortam akustiği sağlamak adına üretilen ürünlerdir. Kapalı hücreli ürünler ise ses geçişlerine engel olmak amacıyla üretilen ürünlerdir. Ortamınızda bulunan ses dalgalarının yan duvarlardan geçişini veya yan dairelerden sizlere seslerin ulaşmasına engel olmak amacıyla üretilmektedir. Turkish Acoustic ürettiği tüm ürünler sertifikalara sahip ürünlerdir. Ürün sertifikasyonları ilgili üniversite bölümlerinde yapılan teknik test sonuçları edinilmiş olup güvenle temin edebileceğiniz ürünlerdir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
46 okuma
14 Nisan, 2020
turkalem
turkalem

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

Yorumlar



Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?