Sehirler Sohbet

Sehirler Sohbet

Sehirler Sohbet

Sehirler Chat Sehirler Sohbet TR sohbet Türkiye Sohbet odaları turkalem.org Tüm Dünyada yaşayan Türk vatandaşlarının muhabbetler için toplandıkları tek kaliteli mekan

Sohbet siteleri olarak bizler gibi hizmet veren çok arkadaşımız bulunmaktadır bizler turkalem olarak insanlara sunmuş olduğumuz hizmetler kendimizce  kusursuz kaliteli hizmetler sunuyoruz,herkesin hizmeti kalitelidir hani her yiğidin bir yoğurt yiyişi var derler o misal herkes kendi elinden geldiğince verdikleri emeklerin karşılığını bulmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

Konumuzun başlığında tek kaliteli mekan sözünde kimsenin hizmetini veya sitesini kötüleme amaçlı değiliz bu nedenle kısa bir açıklama gereği duyarak yanlış anlaşılma gibi bir söz konusu olmasın.

Bu konuda gerekli açıklamamızı yaptıktan sonra konumuza dönerek kaldığımız yerden kendimizden,,sitemizden söz edelim sehirler sohbet sehirler chat  sitemiz Türkiye’nin tüm şehirlerine kesintisiz hizmetleri vardır.

Yurt dışı-nada açığız çünkü oralar dada yaşayan gurbetçi vatandaşlarımız bulunmaktadır,her ne kadar Türkiye,de yaşayan Türklerin İnternet ortamındaki chat odalarına katılarak arkadaşlık kurup muhabbetler etme hakları var ise ülke dışında yaşayan vatandaşlarımızında aynı haklara sahip olmaları en Doğal hakları.

Sohbet odalarımızda her milleten insana rastlamak mümkün çünkü ülkeler aşımı ulaşan hizmetlerimizi İnternet sayfalarında gören insanlar merak ederek ziyaretlerimize gelmektedir,benim tanık olduğum gecen Azerbaycanlı bir bayan aramıza katıldı Türkçe konuşuyordu ama aksan farkı vardı ve alman-yadan alman bir bayan Türk arkadaşının tavsiyesi ile gelmişti ve azda olsa kendini anlatacak kadar Türkçe konuşmakta idi.

Sitemizde insanların kimlik ayırımı gözetmiyoruz kim nereli hangi milletten dini,,inancı dili Türk,Kürt,ermeni,Azeri,İtalyan,yunan,alman fark etmiyor yeter,ki seviyeli olsun saygısını korusun insanca edebiyle gelen herkese kapılarımız açıktır.

HZ .MEVLANA ne demiş Gel, gel, ne olursan ol yine gel,İster kafir, ister Mecusi, ister puta tapan ol yine gel,Bizim dergahımız, Ümitsizlik dergahı değildir,Yüz kere tövbeni bozmuş olsan da yine gel.

HZ.MEVLANA,MIZ ne güzel demiş Müslüman inançları olan insanlar olarak inancımız dinimiz gereği insanları hor görmek bizlere yakışmaz HZ.Mevlanamızın sözlerinden yola çıkarak turkalem.org sohbet chat odaları olarak her kim olursanız olun nerede  olursanız olun kapılarımız hepinize açıktır buyurun gelin bekliyoruz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
391 okuma
13 Aralık, 2017
turkalem
turkalem

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?