Sanal Sohbet Ve Sanal Aşklar

Sanal Sohbet Ve Sanal Aşklar

Sanal Sohbet Ve Sanal Aşklar

Sohbet,Chat,Sohbet siteleri,Chat Siteleri,Sanal Sohbet Ve Sanal Aşklar,Sohbet,chat,muhabbet,muhabbetim,mobil sohbet,mobil chat,avrupa sohbet,avrupa chat,sohbet odaları,sohbet siteleri,türkiye sohbet,türkiye chat,yazılı sohbet,yazılı chat,şehirler sohbet,sehirler chat Günümüzün iletişim araçlarindan olan bilgisayar ve internette artik yeni trendler sanal sohbet ve sanal aşklar durumunda. İnsanlar birbirlerini bir selam kelimesinden başlayarak taniyip ilerleyen bir ilişki durumu doğurmaktadır.

Bir selamla başlayan sohbet ve arkadaşlıklar ileride aşkımlar canımlar ve seni seviyorum kelimelerine kadar gidiyor.. Ancak en zor olanı da gerçekten sevseniz de belkide hiç bir zaman elini tutamamanız tenine dokunamamanız ve karsılıklı oturup bir kahve içememek ile sonuçlandığı gibi bazi insanlarin buluşup beraber vakit geçirdiği hatta daha da ilerleyerek sanal ortamdan tanışıp evlenenler bile olmaktadir.

Sanal Aşklar

Zaten onemli olan insanlarin birbirleri ile anlaşması sevmesi ve sevilmesi olduğu için insan nerde olursa olsun sanalda yada gerçek hayatta aynı şekilde işlemektedir. Sanal sohbet,in en iyi yanlarindan biriside karsınızdakine guvenmediğiniz sürece yada hosunuza gitmediği sürede tek tık ile o kişiden ayrılıyor olabilmeniz ve hayatinizdan cıkariyor olabilmenizdir bence. O nedenledir ki çok kısa sürede birisi ile cıkabilir ve belli bir kisa sure zarfinda ayrılabilme olasılığınız yuksektir.

Sanal alemin aşklari sanal olduğu icin gerçek anlamda yalandir. Cunku adı üzerinde sanaldır ve sanal demek zaten gercek olmayan gerçeklik anlamındadır. Bu nedenle sanal aşklar bana göre aslen yalan olup daha sonrasinda realiteye geçtikce gerçek anlamda değer kazanmakdır.

Bu yazım şahsi ve gercekliğin mantıklı bir sekilde makale haline gelmiş durumudur. Sitemizde Sanal Sohbet Ve Sanal Aşk larin yaşandığı yada yaşayabileceğiniz bir ortamdir. Sitemizde sohbet edebilir yeni kişilerle tanisabilir belki sizlerde aradığınız aşkınızı sitemizden bulabilirsiniz.

Sanalda Yasanan Askların Gercegi

Burada söz edecegim kelimelerim asla kimsenin özeli degildir kimsenin özelinide eleştirmek için yazılmış yazılar degildir sadece kendi sahsi görüşlerimi dile getirmekteyim sanalın sevgisi askları yıllardır yasanan bilinen olaylar çok gördük sahit olduk ne kadar gerçek payı oldugunu  yasanan askların neredeyse hepsinin sonudaa hüsranla biten birliktelik bir nevi oyalanma kısacası sanal asklar yalan asklar denilebilir.

Sanal Sohbet Ve Sanal Aşklar

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
478 okuma
31 Ekim, 2017
turkalem
turkalem

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?