Sanal Bura Lakin İnsanlar Gerçek

sanal bura lakin insanlar gerçek

Sanal Bura Lakin İnsanlar Gerçek

Üzerinde konuşulması gereken bir konu Sanal Bura Lakin İnsanlar Gerçek Biz insanlar yaradılıştan,mıdır nedir erkek veya bayan hepimiz asabi ,sinirli milletiz her an olay .çıkarmak için ufacık ta olsa bir bahane ararız bir şey olsa,da kavga çıkarsam diye ve ceviz kabuğunu bile dolduramayacak bir küçük sözden saatlerce süren hatta uzun bir küslüğe sebep olan kavgalar yaparak hayatı kendimi-zede karşımızdakine,de zehir ederiz.

Bu olumsuz hl ve tavırlarımız sanal yada reel hayat fark etmiyor biz her yerde biziz değişmeyiz şu kısacık hayatta gülüp eğlenmek var iken herhalde biz birimizle savaşmak daha cazip geliyor.

Turkalem.org sohbet chat sitelerinde bu konuyu ele almam illaki bu sorunlar burada yaşanıyor yada her hangi bir yerde yazmış olduğum bu tür olumsuz olayların site ile alakası bulunmamaktadır,İnternet ortamındaki chat odaları katılımcılarından biri olarak ilgimi çeken ve insan olarak beni rahatsız eden bu tür yanlış yapılan olayları dile getirerek belki okuyanlarımız bu tür olaylarda eli olan arkadaşlarımız belki okurda insanlar ne derece rahatsız ettiklerini yaptıkları hareketlerin yanlış olduğunu kavrarlar.

Unutmayalım Sanal Bura Lakin İnsanlar Gerçek 

İnsanlar hayatta gerçek yaşamda yani yaşadıkları olaylardan veyahut çevrelerinde görmüş oldukları olaylardan herkes kendine bir pay çıkarmalı ve olanlardan iyi veya kötü ders almalı bir gün bana,da olur benim başıma,da gelir diye bunu başara bilirsek belki insan insanın değerini,kıymetini daha iyi bilir.

Herkesin reel yaşantısını bilmem lakin hepimizin ayrı,ayrı sorunları vardır,İnternet ortamındaki sanal hayatımız hepimiz yazı ile,de olsa aşinayız,sergilediğimiz asabilik ortada hani bu konuları ele alarak ben yoruldum,sohbet sitelerinde chat sitelerinde yaşanan olumsuzluklar dada yoruldum.

Kendimce istiyorum,,ki sanal bile olsa bizler insanız yaşayan varlıklarız ve mutlu mesut hep beraber güle oynaya zaman geçirmek en doğal hakkımız,zaten bu amaçla katılıyoruz chat sohbet sitelerine kafa dağıtalım günün stresini atalım.

Ama nafile olmuyor bir türlü beceremiyoruz sorunsuz bir günümüz geçmiyor bence insanlık hoş görüyü unutmuş biraz saygı biraz hoş görü her kötülüğü yener ve yerini güzellikler alır.

Kavgasız mutlu yarınlar dileklerim ile hoşça kalın.

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
360 okuma
14 Aralık, 2017
turkalem
turkalem

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?