Matrak Sohbet Eglenceli Sohbet

Matrak Sohbet Eglenceli Sohbet

Matrak Sohbet Eglenceli Sohbet

Siz Biz Sohbetciler ,Hadi sohbet,e,hepimiz keyfli sohbet Matrak Sohbet Eglenceli Sohbet,Turkalem.ORG Geveze sohbet sitesi Türkiyenin bay bayan arkadaslık sitesi olarak her yastan beylere bayanlara hizmet etmektedir sunucumuz Dünya genelindeki yer alan ülkelerin tamamına sunmuş oldugu hizmetleri sonucunda sitemizde her ülkeden ve Türkiyenin her yerinden bir çok bay bayan ziyaretçilerimiz bulunmaktadır.

+18 sohbet sitesi turkalem.org rüstünü ıspatlamış kendi kararlarını kendileri verebilecek olan 18 yas üzeri herkese hitap etmektedir genel olarak her sunucuda yada digersosyal paylaşım aglarında yasını doldurmayan kararlarını sadece ailesinin verebildigi cocuk sayılabilecek 18 yas altı erkek yada bayan için sanalın sakıncalı olmasından dolayı yasaktır ve bu yasagı malesefki şimdiki gençler pek umursamayarak sanalı kullanmaktalar özellikle mobil telefonların ellerinde bulunması bilgisayar gibi ailelerin gözetiminde olmamaktadır.

Turkalem muhabbet sitemizde yasaların geregi uyulması gereken kurallara özen göstererek uymaktayız her ne kadar insanların sanal ortamlarda yaslarını kimlik bilgilerini bilmesekte yönetim olarak sohbet genelini takip ederek kişilerin konusmalarını izlemekteyiz ve yasları küçük olanlar zaten biraz sohbet ettikten sonra kendilerini kurdukları cümlelerle ele vermekteler ve yönetim olarak bizler bu asamada yası ufak olanları kibar bir dille kırmadan uyararak sitemizde bulunmamaları gerektiğini bildirerek sunucumuzdan uzaklasmalarını saglamaktayız.

Bizler insan olarak ve kurallar geregi olması gerekeni yapmaktayız sitemizde ziyaretçi olsun gerisi bizi ilgilendirmez cabasında degiliz güvenilir bir hizmet sunan her sitenin yapması gerekende budur lakin bunun  önüne gecmek imkansız bunuda bilmekteyiz biz yas sınırı getiririz gider baska yerlere takılırlar buda baska bir sorun ve bu durumlardada suclu olan sunucular olmakta sanalın en kötü tarafıda bilinmezlerde olmak ve her zorlukla ugrasmak.

Güvenilir Sohbet Turkalem.org

Yas sınırıda içerisinde her konuda ziyaretçilerine güven konusunda özen gösteren sunucumuz ücretsiz bedava sohbet imkanları sunmaktadır öncelikle ziyaretçilerimizden beklentimiz iletişim kurdukları kişilerin yasları konusunda bilgi sahibi olduklarında bunu yönetime bildirmeleri rica olunur diger bir konu ise sanalda çok insan var sitelerde insanlardan maddi talepte bulunan bu gibi durumlardada yönetime bilgi verip uyarmanız hepimizin güvenligi için gecerlidir bizler sitemizde kimsenin magdur olmasını istemeyiz ve ziyaretçilerimiz olsun yöneimde görevlilerimiz olsn kimseden maddi olarak bir talepte bulunmayız sizlerin manevi olarak yanımızda olmanız bizler için yeterli olmaktadır.

Matrak Sohbet Eglenceli Sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
82 okuma
8 Nisan, 2020
turkalem
turkalem

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?