İyiki Dogdun Sevgili

İyiki Dogdun Sevgili

İyiki Dogdun Sevgili

İyiki Dogdun Sevgili Merhaba sevdigim.. Turk dil kurumu,nun varligini, noktasini virgulunu hice sayarak bu gece sadece sana, seni yazmak istiyorum. Kimin  ne dedigi, ne dusundugu zerre kadar umrumda degil.. Gulusunde, bakisinda kendimi buldum. Iyikilerimi toplasak sanirim butun hepsinde bir izin mutlaka vardir.. Suan uyuyorsun, ruyalarinda olup bir bebek edasiyla seni sevmek bile mutlulugun en saf hali olurdu..

Bugun 11 kasim hayata gozleri acisinin 30. Yili.. Keske demek istemiyorum aslinda ama keske yillar once ciksaydin karsima.. Gec kalinmis bir huzuru doyasiya sende yasadigima emin olabilirsin.. Seni cok seviyorum demek istemiyorum,kelimeler bile yetmiyo bazen.. Insan yuregine sigdiramadigini 29 harfe nasil sigdirir ki?  Yanlislarimizla, dogrularimizla girdigimiz bu yolda sana hersey icin tesekkur ediyorum.. Suan suratin gozlerimin onunde, tatli tatli gulumsuyorsun. Bakisina ölünur.  🙂

A skin yuregime degdi degeli

H ayatimin rengi  degisti yuregim..

M utlulugu sende buldum, sana hasretim

E n sonunda deli gibi baglandim sana

T uttu yuregim yureginin ellerini. . .

Iyiki dogdun, iyiki varsin. Yeni yasin huzur, mutluluk ve herseyden onemlisi saglik getirsin sana. . Benimle yasa, beninle yaşlan diyemem ama son nefesine kadar huzurla kal..

Sevgiliye Romantik Sözler

Yüreğimin bitmeyen cümleleri var
Oysa ben hep başka zalimlerin ellerinde tükendim sanırdım
Seninle anımsamaya çalıştığım bir şarkı gibi
Dilimin ucunda geçmişin kötü günleri.
İyi ki doğdun bir tanem

Varlığın, yıllarca içimde birikip sertleşen bütün korkuları tek tek çözüyor.
Siyah olan ne varsa yeryüzünde, seninle beyaza dönüyor.
İyi ki varsın bir tanem

Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide, ben de bitmez sevgimle koşuyorum sana doğru.
Doğum günün kutlu olsun Hayatım.

Mutluyum çünkü sen varsın!
Mutluyum çünkü hayatımdasın!
Mutluyum çünkü bugün sen doğmuşsun!
İyi ki doğdun,
İyi ki doğmuşsun Hayatımın Anlamı!

Başkalarına verebileceğimiz en güzel hediye koşulsuz sevgi ve her haliyle onu kabul edebilmektir. Ben de bu özel günde sana tüm sevgimi gönderiyorum aşkım. Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. Mutlu yıllar!

Milyonlarca ‘Seni Seviyorum.’ Binlerce ‘Sen olmasan ben ne yapardım.’ Yüzlerce ‘mutluluk’ ve bir tek ‘SEN’. Allah’tan tek dileğim son nefesime kadar senden beni ayırmasın… Ömrünün en güzel yıllarını benimle geçirmen dileğiyle iyi doğmuşsun sevgilim.

Gözlerimsin, gülüşlerimsin, kalp atışımsın… Dualarımdaki meleksin. Ve sen benim hayat ışığımsın. Bugün sen doğdun çünkü kaderimsin! Bugün sen doğdun çünkü nefesimsin! Bugün sen doğdun çünkü sen yalnız benimsin! İyi ki Doğdun biriciğim!

Bu doğum günü, güneş etrafındaki başka bir 365 günlük yolculuğun ilk günüydü. İyi yolculuklar tatlım! Allah’tan tek dileğim; bu yolculukta bizi hiç ayırmasın. Belki bugün yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara.

İyiki Dogdun Sevgili

Ayper’in..

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
2 yorum
1.189 okuma
11 Kasım, 2017
turkalem
turkalem

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (2 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?