İstanbul Chat İstanbul Chat

İstanbul Chat İstanbul Chat

İstanbul Chat İstanbul Chat

Türkiye Chat,Türkiye Sohbet,Vatan sohbet,İstanbul Chat İstanbul Chat Boş zamanlarınız da vakit geçirmek, yeni insanlarla tanışmak, günün yorgunluğunu ve stesini atarken tanıştığınız kişilerle ortak konular da konuşmak hayatiniza değişiklik katacaktadır.

Nerede yaşadığını bilmediğiniz, yolda karşılaşsanız dahi tanımayacağınız sohbet odalarında buluşup konuşabileceğiniz insanlarin gizemidir sizi çoğu zaman büyüleyen.

Anlatırsınız sıkıntılarınızı dinler sizi, ya da dinleme sırası sizdedir, o moral verir, akıl verir çözüm arar ve vaktin nasıl da geçtiğini anlamazsınız.

Sohbet siteleri ilk dönemde suistimal edilmeye müsait siteler olarak çoğu bireyi geri adım attırmış olsa da son dönemlerde toplum içinde dışlandıkları gibi sohbet sitelerinde de dışlanarak barınmalarına izin verilmemektedir.

Artık sohbet siteleri her yaşta kişinin rahatlıkla girip yeni dostluklar kurduğu ve karşılıklı bu durumdan haz aldıkları ortamlara dönüşmüştür.

Günlük sıkıntılarınızı paylaşabilir, ailevi sorunlarınızı anlatabilir, özel problemlerinize çözüm arayabilirsiniz.

Ya da spor, müzik, seyahat, sinema gibi daha pek çok konuda sohbet odalarından birini seçerek genelde ortak konularda buluşarak güzel bir zaman geçirebilirsiniz.

Belki çoğu zaman kendinize bile itiraf edemediğiniz bir konuyu anlatıp rahatlayabilir, alacağınız destekle moral bulabilirsiniz.

İster kameralı odalarda karşılıklı birbirinizi görerek konuşabilir veya sadece yazışabilirsiniz.

Böyle olması durumunda olumlu amaçlarla kurulan iyi niyetli sohbet siteleri çoğu zaman olumlu sonuçlanmakta, iş ortaklıkları, evlilik gibi birlikteliklere zemin de hazırlamaktadır Sohbet sitelerindeki seçeceğiniz odalarda size pozitif enerji veren ya da çok antipatik gelen kişiler de olabilmektedir.

Olumsuz enerji aldığınız kişilerle görüşmeye devam etmek zorunda değilsiniz.

Üstelik bu konuda sizi hiç kimse sorgulayamaz.

Kötü amaçlı kullanılmadığı sürece, sohbet siteleri insanın tabiatında olan güvenme ihtiyacını, sevilme sığınma ihtiyacındaki eksiklikleri doldurur.

Çoğu kişi normal yaşamında telaşı ve yapması gereken, bitirmesi gereken çok sayıda sorumlulukları bulunması nedeni ile asosyal görünür ve arkadaşlıklara zaman ve ortam yaratmaz.

Ya da çok sıkılgan, utangaç olduğu için normal olarak yüz yüze iletişimden kaçınır.

Bu tip durumlarda sohbet siteleri ideal ortamlar olup, arkadaşlık eksikliğini, dertleşmek ihtiyacını karşılayarak büyük bir boşluğu doldurmaktadır.

Bu güne kadar hiç sohbet siteleri,ni ziyaret etmediyseniz denemeli, yeni dostluklar geliştirmelisiniz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
560 okuma
16 Eylül, 2017
turkalem
turkalem

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?