İş Güvenliği Güvenlik Bariyerleri

İş Güvenliği Güvenlik Bariyerleri

 

İnşaatlarda, şantiyelerde çalışanların güvenliğini sağlamak amacı ile kullanılan bariyer sistemleri tehlikeyi ortadan kaldıran ve düşme riskini en az seviyeye indiren özel koruma sistemlerdir. İş güvenliği yönetmeliğine göre kullanılması zorunlu olan ve her katta bulundurulması gereken bariyer koruma sistemleri yapı sınıflarına göre bütün inşaat alanlarında kullanılması zorunlu olan ürünlerdir. Yüksekte çalışanlar için hayati öneme sahip olan ve güvenlik sağlayan bir koruma sistemi olan ve çalışma alanlarını daha güvenli bir alan haline getiren bariyer sistemleri aynı zamanda modüler olarak üretildikleri için istenilen uzunluklara kadar üretilebilmektedir. Düşmelere bağlı iş kazalarının engellenmesi, çalışanların güvenliği bir anda çalışmasını sağlanması ve muhtemel düşmenin ortadan kaldırılması amacıyla kullanılan bariyer sistemleri birkaç farklı parçanın bir araya getirilmesiyle edilmektedir.

is güvenligi

is güvenligi

 

ISO Standartlarında Bariyerler

 

Kullanım sıklığı açısından uzun ömürlü olan ve istenildiğinde demonte hale getirilerek saklanabilen bariyer sistemleri istenilen renkte üretilmektedir. İsterseniz sabit isterseniz hareketli sistemler olarak kullanabileceğiniz sistemler ISO kalite standartlarına göre üretilmektedir. Maliyet avantajı yaratacak güvenlik bariyeri sistemleri ile çalışma alanlarınızı daha güvenli hale getirebilir, çalışanlarınıza daha güvenli bir çalışma alanı sunabilirsiniz. Kullanım sonrası doğru bir şekilde demonte hale getirildiğinde depolanarak saklanabilen uzun yıllar sonra tekrar kullanabilme özelliğine sahip olan fonksiyonel güvenlik bariyeri sistemleri ile ekonomik bütçelerle iş sağlığı ve güvenliği koruma sorumluluklarımızı yerine getirmiş olursunuz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
16 okuma
30 Kasım, 2019
turkalem
turkalem

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :
300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?