İRC Chat Sohbet NET Sadece Sohbet

İRC Chat Sohbet NET Sadece Sohbet

İRC Chat Sohbet NET Sadece Sohbet

Orjinal Sohbet,Online Sohbet,İRC Chat Sohbet NET Sadece Sohbet,Turkalem.ORG Mirc Sohbet Sitesi,Türkiye sohbet ve Avrupa sohbet sitesi olarak sanala ait her kelimede google sayfalarında hizmet vermektedir ülke sınırları içerisinde  ülke sınırları dışarısında nerde yasıyorsanız uzakları sorun etmeden arama motorlarınıza yazacagınız sohbete dair her kelimede karsınıza cıkacak turkalem.org canlı sohbet sitemize giriş yapabilirsiniz.

Sizlerin boş vakitlerini en güzel sekilde degerlendireceginiz sohbet sitemizde Türkiyenin ve yabancı ülkelerin her yerinden sitelerimize giriş yapan çok sayıda aktif kullanıcılarımızla tanısarak sohbetler esnasında kendinize çok sayıda faklı yerlerde yasayanbeylerle bayanlarla arkadas olabilirsiniz.

Sohbet chat sunucumuzda üyeliksiz ücretsiz sınırsız kullanımlarınla oyun yarışma odalarımızdada arkadaslarınızla yada tek basınıza eglenceli keyfli zamanlar geçirip hemde sizlere sorulan sorulara yanıt vererek bilgilerinizi arttırabileceksiniz .

Bay Bayan Sohbet Odaları

Genel olarak internet ortamında hizmet veren sitelerin kullanıcıları beyler bayanlar boş vakitlerini degerlendirmek için ve kendilerine güvenilir samimi arkadas dost bularak hayatın getirmiş oldugu dertlerini mutluluklarını paylasmak isterler bunların arasında duygusal ilişkiler yasamak isteyen beyler ve bayanlarda bulunmaktadır her kullanıcının sohbet ortamlarına katılma amacları farklı farklıdır nedenini tam çözemedim ama genel olarak günümüzde insanlar arkadaslıklarını yada ask duygularını sanal ortamlarda aramaktalar.

Aslında burada gerçegi konusmak gerekir ise sanalın her olayı içerisinden çıkılmayacak derecede karma karışık olaylarla dolu çünkü sanaldaki insanların her birinin farklı amacları oldugu gibi farklı karakterlerden insanlardan oluşmaktadır her yerde reel yada sanal öncelikle güven olması güvenilir insan olması gerek bu devirde bunlarıda bulmak hayli güçleşti durum böyle iken dobra dobra konusan biri olarak acıkca konusmam gerekir ise sanalın arkadaslıkları samimi olanı çıkarsız olanı pek nadir görülmekte dogrusu herkes birşeylern peşinde bir birlerinin ardından kuyu kazmaktalar bunu en samimi arkadasız diyelerde bile görmekteyiz.

Sanalın askları bugün herkesin dilinde sanal ask yalan gündelik ask diye yerinde gercek bir söz işin garip tarafı bu sözler herkesin dilindede sanaldaki askları kim yasıyor malesefki hiç ummadıgımız insanlar bile sanalda ask yasamaktalar hemde gündelik denecek derecede sonuç olarakta karsılıklı yıpranmak üzülmek en kötüsüde aynı ortamda bir birlerini rencide etmeleri bence herkes çıkacagı yolda adam gibi yürümesini bilecek ve insanların duygularıyla oynamayacak yada sanalın yalan askına arkadaslığına kimse önem vermeyecek yasamayacak.

İRC Chat Sohbet NET Sadece Sohbet

 

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
97 okuma
16 Nisan, 2020
turkalem
turkalem

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?