Hayday Sohbet

Hayday Sohbet

Hayday Sohbet

Sohbet,chat,muhabbet,muhabbetim,mobil sohbet,mobil chat,Hayday Sohbet,avrupa sohbet,avrupa chat,sohbet odaları,sohbet siteleri,türkiye sohbet,türkiye chat,yazılı sohbet,yazılı chat,şehirler sohbet,sehirler chat Bu yazımızda dünya çapında milyonlarca oyuncusu olan ancak bu oyuncuların bir türlü özel sohbet edemedikleri Hayday çiftlik oyununu ele alacağız.

Öncelikle hayday yukarıda bahsettiğim gibi telefonlar üzerinden yani android ve ios işletim sistemlerine sahip cihazlar üzerinden online olarak oynanabilen bir ciftlik oyunudur.

Bu oyun içerisinde tarla ekip biçmek inek koyun tavuk keçi ve at eşek kedi köpek v.s hayvanlari besleyerek seviye atladığınız bir oyundur.

Ancak oyun içerisinde özel sohbet diye bir şey yokturdur.

Belirli bir seviyeye gelince yanılmıyorsam 20 yada 25 seviyede 30 kişilik mahallelere giriyorsunuz ve 30 kişi önünde sohbet ediyorsunuz.

Bizim ise devreye girdiğimi bölüm ise tam olarak şu oluyor.

Örnek veriyorum oyun içerisinde birisi ile özel görüşme yapacaksiniz. Ancak özel sohbet alanı malum ki yoktur. Sadece Whatsapp facebook skpe instagram yani sosyal yada kişisel bilgilerinizi vermekten başka cıkar yolunuz yok.

Bu şekilde de oyun dahi olsa sanal olarak birisine ne kadar güvenebilirsiniz sorusu sürekli akla takiliyor.

Bizim sitemiz ise bu yukarida saydığım sosyal paylasim siteleri yada kişisel telefon numaranız skpe adresiniz gibi şeylere ihtiyaç duymadan girip özel sohbet yada isterseniz sohbet odalari genelinde genel sohbet edebilme imkanini sağlamaktadır.

Oyun içerisinden tek yapmaniz gereken görüşmek yada konuşmak istediğiniz arkadaşinizi www.turkalem.org Sitemize davet etmeniz ve rumuz yada oyundaki adini yazarak sohbete bağlanmasini sağlamaniz yeterli olacaktir. Bu şekilde hic bir özel hesabınızı paylaşmadan sohbet etme imkaniniz olacaktir.

Ayriyeten sitemiz üzerinde online dj lerin bulunduğu radyomuzdan istekte bulunabilir çağırdıgınız arkadasınıza güzel şarkılar isteyebilir ve o şarkılar eşliğinde sohbetinize devam edebilirsiniz.

Tabi ki her saniye her dakika illaki sohbet etme diye bir sey de söz konusu değil..

Sitemize yani sunucumuzda bulunan oyun kanallarında soru cozerek hem genel kultürünüzü geliştirir ve eğlencenize bakarsınız.

Bende sürekli olarak hayday oyununu oynayan bir kişi olarak bende yukarıda anlattığım gibi arkadaşlarımı siteme cağırıp herhangi bir özel hesap yada bilgilerimi paylaşmadan sohbet etme imkanını yaşamaktayım.

İşin özü tek yapmaniz gereken www.turkalem.org sitemizi arkadasiniza söylemeniz yeterli olacaktır.

Biraz klişe bir söylem olacak ancak

Bir tık kadar yakınınızdayiz : ))

Simdiden iyi sohbetler ve eğlenceli dakikalar gecirmenizi dileriz.

Hayday Sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
2 yorum
714 okuma
2 Ekim, 2017
turkalem
turkalem

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (2 Yorum)

  • Oyun oynarkende olsa iletişim önemli tabi, konuşmak fikirleri paylaşmak karşı tarafla olan güveni sağlamlaştırır. Zaten sohbet olmadan ne yapılabilir ki 🙂

  • Bende oynuyorum bu oyunu o zman ordaki arkadaşlarımı davet ederim artık oyun oynarken hem müzik dinlerim hem de arkadaşlar arasinda bilgi alışverişi yaparız böylece oyun daha eğlenceli olur 🙂 🙂

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?