Evli Sohbet Evli Chat

Evli Sohbet Evli Chat

Evli Sohbet Evli Chat

Sohbet Odası,Chat Odası,Evlilerle Sohbet, Evli Sohbet Evli Chat, Turkalem.org Alem sohbet Siteleri,Turkalem.org Alem Chat Siteleri her konumda insanları sitelerinde misafir etmekteler burada insanlar eski ziyaretçi yada yeni ziyaretçi kim olursa olsun kişilerin kimliklerine bakmaz bay bayan dil din ırk yada bekar boşanmış dul gibi özel hallerini merak ederek soru yagmuruna tutmazlar.

Turkalem.org Muhabbet odaları,nda bulunan arkadaşların genel olarak yapılan karşılama faslından sonra sordukları tek bir soruları olur nerelisin kişiler uygun görürse nereli olduklarını bildirirler uygun görmez iseler ısrar edilmez saygı duyulur insanlar karşılarındaki kişilerin memleketlerini merakları ise sanal alem kendi hemserileriyle karşılaşma umutlarındandır bence dogal olan birşey.

Her insanin özgür bir iradesi vardır. Bu irade doğrultusunda herkes istediğini söyler istediğini söylemez bu konuda site içerisinde kimse sizi zorlayamaz yada herhangi bir şart koşamaz. Evli olup olmamanız yada neden evli iken chat sitelerinde olduğunuzu kimseye acıklamanız gereken bir şey değildir. Her insan kendi içinde bulunduğu durumu sadece kendisi bilebilir.

Zaten günümüzde insanlar bir birlerini tanıdıkça dostlukları samimi bir hal aldıkça dileyen karşılıklı özellerini paylaşırlar lakin ulu orta her şeyini paylaşmayı sevmeyen çok arkadaşlarımız var mesela insanlar bu gibi mekanlarda evliolduklarını söylemeye cekinirler aslında evlilik utanılacak bir olay degildir buradaki gizlilik olayı sohbet odaları,chat odaları sanki sadece bekarlara özgü bir platformmış gibi izdivac içerisinde bayanların yada beylerin buralara takılması sakıncalı bir olaymış gibi kınanması.

Baskaları tarafından kınanmaktan bence cekinilmemesi gerek kendi yaptığımızdan utanmıyor içimiz bu konuda rahatsa sorun yok kimse kimseye zorla birşey yaptıramaz ve kimseye hükmedemez evlide olsa bekarda olsa bu karar kendi karalarıdır başlarına gelecek olayların cıkacak sorunlarında kendi meseleleri belki bizlere düşen eleştiri degilde uyarı mahiyetınde olabilir.

Degilse erkek yada bayan evlilik bagı olan kişiler yapmamaları gerekeni biliyorlar sohbet chat ortamı olsun skyp facebook gibi telefon gibi iletişim araçlarında kurulan arkadas ilişkilerinde eşlerin karşı gelecekleri kesin türk toplumu olarak eşlerden gizli yapılan her eylem normal karşılanmamaktadır özellikle bayanların eşlerinin karşı gelecegi olaylardan kaçınmalarını tavsiye ederim nedeni çok açık erkek yaparsa el kiri kadın yaparsa namus her nekadar geri kalmış haksız bir düşünce olsada bu böyle degiştiremeyiz.

Tabi tüm erkeklerin düşünceleri bu yönde degil çok rastlıyoruz karı kocanın sohbet sitelerine birlikte takıldıklarına yada eşlerin biri katılsada ötekinin haberdar oldugunu pc basında yazıları okudugunu her ney olursa olsun ben bu konuda farklı düşünceye sahibim olan olaylar karşısında magdur olanları duydukça yazılarımda uyarmak amaçlı söz etmeyi uygun buluyorum.

Evli Sohbet Evli Chat

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
770 okuma
27 Ağustos, 2019
turkalem
turkalem

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

  • Buraya ilk geldiğimde karşılama ,hemen aralarına alma çok güzeldi. Kendimi onlardan biri gibi hissettim.hicte yabancilik çekmedim.özel soru yağmuruna tutulmadim. Şimdi gönlümce giriyorum sohbet edip eglenip çıkıyorum. Çok güzel bir sohbet sitesi. Emeklerinize saglik. Bende bu ortam da bulunmaktan çok mutluyum

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?