Erkekleri Tanımak

Erkekleri Tanımak

Erkekleri Tanımak

Erkekleri Tanımak Erkekler dişilerin çözülmez olduğundan, dişiler ise erkeklerin anlaşılmaz olduğundan şikâyet eder durur. Her iki cinsiyet de bir birilerine göre aşırı çeşitli ve hatalıdır sorsanız cinsiyetler arasında sürekli olarak bir sorun Bulunmaktadır.

Her iki çeşidin de kim olursa olsun, vazgeçirilemez düşünceleri ve sinirlendiği noktaları bulunmaktadır. Özel vakitleri vardır. Herkes için “klasik bir erkek” veya “klasik bir kadındır. Genellikle kadınlar, aşklarını uzun vadeli sürdürebilmek için, erkeklere göre daha anlayışlı olmak ve daha idare edici bir konumda olmalılar. Peki, ne çeşit erkeğe ne şekilde davranmak gerek?

Her erkeğin benzer göründüğünün dile getirilmesi hatalı bir fikirdir. Çünkü erkeklerin topluluk içinde diğer erkeklerin hayret etmeyeceği şekilde bir hareket gösterdikleri ve sadece bulundukları çevrede gerçek kendileri gibi hareket ettikleri daha reel bir yaklaşımdır. Aynı atasözlerimizin anlattığı gibi “Sokakta aslan olur bütün erkekler.” Bunun sosyolojik bir baskı olduğunu anlatmak doğrudur. Çünkü erkekler içinde hayret etme ya da alay etme bir kadın grubuna oranla daha fazladır. Erkekler, dış alanlarda kendilerini dişilerden daha fazla gizlerler. Bu sebeple, Erkekleri Ne şekilde Çözebilirsiniz şeklinde sorarsanız bunun en güzel cevabı, çözmek istediğiniz erkek ile birlikte zaman geçirmektedir.

Erkekleri Nasıl Çözebilirsiniz? Bu sizin için bir deneyim de olacaktır Erkekleri tanımak, onları kavrayıp değerlendirerek ona eylemde bulunmak size insan yönetimi konusunda da bir deneyim olacaktır. Ancak ne olursa olsun, siz bütün iyi düşünce ve sıcakkanlılığınız ile hareket edin. Bu iyi niyeti anlayan bir erkeği sizin arzuladığınız bir yönde yönlendirebilirsiniz

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
463 okuma
19 Kasım, 2017
turkalem
turkalem

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?