En Eski Sohbet Odaları

En Eski Sohbet Odaları

En Eski Sohbet Odaları

 

En Eski sohbet odaları Sohbetci.com,Bizimmekan.com,Geveze.org,Zurna.net.Sohbet.net,Sevgisohbet.net,trsohbet.com,muhabbet.org,kalbim.net,Hossohbet.com,Chat.gen.tr,Kralsohbet.org,Sohbetbizde.net,Soyle.net,Tamsohbet.com, En Eski Sohbet Odaları olarak google sayfalarında ilk sayfada yerini almış ve uzun yıllardıda ilk sayfada yerini korumayı basararak sanal alemde rekor kıran ve sohbet alanında lider konumundaki siteler.

Sadece bunlar degil tabiki eski olarak ilk faliyete gecen sunucular adlarını pek anımsamıyorum ama daha fazlası var geçmişi eskiye dayanan bu sunucuların tıklanma sayısıda google sayfalarında inanılmaz derecede yüksek zaten sunucuları ziyaret edenler site içerisinde yeralan ziyaretçilerin sayısından tıklanma rekorları kırdıgıda belli birde ziyaretçi akımının bol oldugu bu sohbet sitelerinde  çeşitli görevler verilmiş insanların sayısı tahminim 20 yada daha fazla yani hem ziyaretçileri çok hemde sohbet edilen odaları cok her gün binlerce girişin oldugu bir sunucudada haliyle çok sayıda görevliye ihtiyac duyulur. gercegi konusmak gerekir ise bizlerde içinde yeni sunucuların gıbta ile baktığı bu sunucular arasında yer almak.

Eskilerden bir sohbet sitesini biliyorum zurna.net yada zurnachat gibi bir şeydi uzun yıllar oldu adını anımsamıyorum ama internetin hizmete basladıgı ilk yıllarda faaliyet gösteren eski sunuculardan bir tanesiydi ne çok katılımcıları vardı adeta site dolup tasıyordu kimin ne yazdıgını takip etmenin mümkün olamadıgı gibi durupta sohbet etmek aralarına karısmakda bir okadar mümkün degildi sanalın ilk sohbet chat sitelerinin o,dönemlerde cektikleri zorluklar yasadıkları olumsuz olaylar  çok fazlaydı aklınıza gelen sanalın her olumsuzlukları yasanmaktayıdı şimdiki sunucularda bu tür olaylar eskilere göre fazla yasanmıyor buda sunucuların çok fazla olmasından kaynaklanmakta siteler fazla olunca insanlardada bölünmeler oldu birde fazla sohbet sunucusu olunca öyle eskisi gibi sabit duran pek az ziyaretçiler daşma yeni yüzler yenilikler arayan insanlar olmasından dolayı hep site site gezmeyi tercih etmekteler.

Sonuc olarak siteler cogalmış olsada ziyartçiler ordan oraya bölünmüş olsalarda adını belirtiğimiz sunucular halen ilk sayfalarda halen gündemden düşmeyen ve tuklanma rekoru kuran sunucular bu konuda arkadasları tebrik ediyor basarılarının devamını diliyoruz insallah bizlerde bir gün aynı mertebeye ulasmak temennilerimizle hoşca kalın.

En Eski Sohbet Odaları

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
79 okuma
21 Haziran, 2020
turkalem
turkalem

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?