Dullarla Sohbet

Dullarla sohbet

Dullarla Sohbet

 

Merhaba arkadaşlar Dullarla Sohbet Dul Chat Dul Sohbet odaları genç sohbet,yetişkin sohbet her konumdan insanların yer aldığı nezih bir sohbet sitesidir sitelerimizde ziyaretçilerimiz kim olur ise herkesin kuracakları iletişimlerinin seviyeli olmasından yanayız Türkiye ve dünya genelindeki yabancı ülkelerden çok sayıda beylerin bayanların katılımlarının olduğu sohbet chat odalarımızda toplu halde yazılı iletişimler yapılmaktadır.

Radyo yayınları oyun odaları yarışmalar eğlencenin sınırız olduğu sitemizde kural gereği seviyeli sohbetlerin yapılması önemli olup kimseni n kimseyi rahatsız edeci sözler sarf edilmemesine özen gösterilmektedir.

Dullarla sohbet Dul Bayan Bay Chat Odaları

İnsanlar neden evlenir neden boşanır,neden dul kalır tabi benim gözümde dul kavramı başka dul eşlerden birinin vefat etmesi ile geride kalan kişiye dul denir.Ve evlenmek boşanmakta kaderdir  lakin kader dediğimiz birazda biz insanların elinde insan bazen kaderini kendi yazarmış derler herkes için geçerli ol-masada çoğu insan için geçerli bir söz.

Evlilikte boşanma sebepleri eskilerde boşanmalar pek olmazmış yani ninelerimiz,annelerimiz zamanında geneli görücü usulü  olan evlilikler ve bir birini hiç tanımayan,iki insan hatta o zamanlar görmeden bile evlenenler çokmuş ve belki o zamanın yaşam şartları belkide gerçekten insanlar görmeden evlilik bile yapsa geçinmeyi başarıp bir ömür boyu beraber yaşayarak ölüm ayırmakta idi.

Şimdiki zamanın evlilikleri genel olarak boşanma ile sonuçlanmakta eskisi gibi pek görücü usulü ile evle nende yok aksine yıllardır konuşarak yada nişanlı kalarak yapılan evlilikler,tanışma veya nişanlılık süresince her karakterleri ile anlaşan çiftler evlenip aynı çatı altında yaşamaya başlayınca  tartışmalar çıkıyor hemde ayrılıkla sonuçlanan tartışmalar.

Evlenmek bir yuva kurmak özelikle günümüz şartlarında o kadar zor, ki boşanmakta bir o kadar kolay ne güzel olurdu hiç boşanmalar olmasa çocuklar annesiz,babasız kalmasa ufak,tefek olaylar için mutlu başlangıçla sonsuz hayaller üzerine kurulan yuvalar yıkılmasa tüm evli çiftler bir yastıkta kocayarak ayrılıkları ölüm olsa ve kimse dul kalmasa yani Türkiye şartlarında dul olarak yaşamakta çok büyük bir sorun yinede her şeyin sorun olduğu toplumumuzda hepimize sorunsuz bir hayat temennilerim ile hoşça kalın.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
561 okuma
31 Aralık, 2017
turkalem
turkalem

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?