Chat Vakti Sohbet Vakti Durmak Yok

Chat Vakti Sohbet Vakti Durmak Yok

Chat Vakti Sohbet Vakti Durmak Yok 

Bugün günlerden pazar herkes evde Chat Vakti Sohbet Vakti Durmak Yok gelin bugün hep beraber pazarın tatilin tadını çıkaralım sıkıldım pazar keyfi diye televizyona bakmaktan diyenler hava yağmurlu birde soğuk,ki dışarı çıkmakta mümkün değil evde kapanıp kalmayın çıkın,çıkın turkalem.org sohbet chat sitemize gelin.

O değilde arkadaşlar az sohbet sitelerinde olanlara değinmek istiyorum hani bazen isyan edesim geliyor artık gerçi isyan etsem kimin ruhu duyacak ben söylerim be dinlerim ancak normal olarak bakacak olur isek şu anki söz edeceğim konu reel hayat,tada çokça yaşanmaktadır,hatta ne yuvalar yıkılıyor ne sevgililer ayrılıyor bence gereksiz olan toplumsal hatalarımızdan bir tanesi.kıskançlık evet kıskanmak,kıskanılmak güzel bir duygu insanın önemsendiğini kimse ile paylaşamadığın göstergesi ama her şeyin dozunda olanı güzel reel hayatımız dada şıkça karşılaşıyoruz abartılı kıskançlıkları erkek bayana der onla neden konuştun o kim,o neden sana baktı yada neden sen ona baktın aynı mevzuları bayanda erkeğe der bu dava uzar,da,uzar ve sonuç evli ise boşanma sevgili ise ayrılma ile biter ve sanal ortamlardaki özellikle sohbet chat siteleri kıskançlıkları azda onlarla devam edelim.

Chat Vakti Sohbet Vakti Durmak Yok Ama Kıskanmakta Yok

Sohbet sitelerinde herkesin amacı farklı toplu yapılan sohbetler kurulan iletişimlerden dolayı başlayan arkadaşlıklar,samimi dostluklar, her insanın erkek veya bayan kendi cinslerinden yada karşı cinsten sayısız arkadaşları ve dostları vardır bu ortamlarda ve hayatlarında bir tanede aşkları.

İnsan sevgili yapınca dostları veya arkadaşları ile olan bağlarını kopartacak diye bir şey söz konusu olamaz bu  her iki taraf içinde geçerli zaten böyle bir talebin istenmesi,de yanlış,reel ortamda olduğu gibi burada,da o kızla neden konuştun kim o benimi aldatıyorsun gibi sözler tabi bunu erkeklerde yapmakta onla konuşma bunla konuşma.

Arkadaşlar arkadaşlık,dostluk başka aşk başka kimseye arkadaş edinemez,sin yada konuşma yasağı koyma hakkınız yoktur bir insan diğerleri ile irtibatta ise illaki seni aldatıyor diye bir şey olamaz sevgi emek ister,sevgi güven ister madem güvenmiyorsun sanal ortamlarda aşk yaşamayacaksınız bu tür olumsuz davranışlar başka insanlarında kırılmasına rencide olmasına neden olmakta ve aşırı kıskançlık hoş bir şey değil ve sevgiyi bitiren en büyük sorunlardan bir tanesidir.

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
408 okuma
17 Aralık, 2017
turkalem
turkalem

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?