Avrupa Chat Siteleri

Avrupa Chat Siteleri

Avrupa Chat Siteleri

Merhaba değerli gurbetçi kardeşlerim Avrupa Chat Siteleri Avrupa Sohbet Siteleri adı altında dünyadaki bütün Avrupa ülkelerine bu ülkelerin şehirlerine hizmetler vermekteyiz.

1969 yıllarında başlayan  Türklerin Avrupa,ya ilk göçleri başladı yani ilk gurbetçi kervanının gittiği o yıllarda sadece evin babaları düştü gurbet yollarına hepside giderken bir ev parası veya ufak bir iş yeri açacak kadar para biriktirip dönme hayali ile gitmişlerdi.

İlk gurbetçi kervanının arasında babamda vardı aynı düşüncelerle ardında gözü yaşlı eş ve evlatlarını bırakarak gitmişti her iki yılda bir aylığına gelir yine dönerdi  yani gidiş o gidiş ne babam ev parası yada iş yeri kurmak için para biriktirip döndü nede ötekiler zamanla herkes aile bileşimi yasası ile eşlerini ailelerini,de götürdüler yıllar var,ki gurbeti mesken edenler birinci nesil derken dördüncü nesil,e ulaştı gurbetteki göçleri.

Vatan,millet,Bayrak hasreti sıla hasreti sevdiklerinin özlemi vurdu yürekleri kavurdu acı ile hayat ekmek parası geçim dünyası dönerim deyip,te dönüşü olmayan yolların yolcuları biz Türkiye,de yaşayan insanlar olarak siz değerli gurbetçi kardeşlerimizi unutmadık aslada unutmayacağız.

Sohbet odaları  olarak Türk vatandaşlarımıza sunmuş olduğumuz her hizmetimizi Avrupa,yada sunarak unutmadığımızı bilmenizi istedik ve siz değerli Avrupa,da yaşayan arkadaşlarımızı Türkiye,deki yaşayan arkadaşlarımız ile aynı çatı altında toplayarak bir nebzede olsa Türk insanına hasretlerin, izi gidermenize yardımcı oluyoruz.

Sizler Türkiye,deki yaşayanlar ile arkadaşlıklar kuruyor vatanınızdan bahsederek özlemlerinizi dindiriyor bizler ise sizler ile arkadaş olarak bilmediğimiz tanımadığımız diyarlardan öğrenmek istediklerimizi soruyor oradaki yaşam tarzlarınızı Avrupa ülkelerinin kültürlerini öğreniyoruz.Ne kadar uzakta olursanız olun Türküz ayrı canda bir beden,iz bizler ayrılmaz bir bütünüz ve her ortamda beraberliğimizi bütünlüğümüzü sürdüreceğiz.

Avrupa Chat Siteleri Avrupa Sohbet Sitelerinden Gurbete Mektup

Mektubumuza başlamadan önce tüm gurbetteki vatandaşlarımıza sohbet odalarımızdan saygılarımız ile selamlar olsun isteriz-ki tek,tek halinizi hatırınızı sora bilsek yüreklerinizdeki dertlerinize derman olabilsek,birlikte ağlayıp birlikte gülebilsek.

Sizler orada bizler burada bir birimizden bir haberiz kulağımız gözümüz televizyonlarda var,mı gurbete kilerden bir haber diye neler oluyor yaşadığınız yerlerde iyi misiniz kötümü,bazen olayları duyar yüreklerimiz hoplar korku içinde dinleriz olan biteni yoksa sizlerden kötü bir haber derin bir nefes alırız seviniriz beklemediğimiz bir şey yaşamışsanız yürekler ağlar kalplerimiz sızılar.

İsterdim sizlere uzun,uzun buradan sesimizi duyurmak yanınızda olduğumuzu satır,satır yazmak bu günlük burada sizlere seslenişimde mektubuma son verirken hepinizi sevgi ile kucaklar Rabbım,den sağlık sıhhat dilerim ve Gurbetçi kardeşlerim sizleri sizlerden dinlemek can dostu olmak için sohbet chat sitelerimize davet ederiz.

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
681 okuma
5 Aralık, 2017
turkalem
turkalem

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

  • Avrupali arkadasların bir arada bulunabildiği ve sohbet edebildiği bir site olmus. avrupa chat ve avrupa sohbet severler kişiler var.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?