Aşk,Ayrılık,Hüzün

Eksilen Yanım aşk,ayrılık,hüzün birazda sensizlik dökeceğim satırlara..

Sensizliğin yavaş yavaş arttığı şu saatlerde,nefes almak öyle zor hale geliyor ki. Aşk ‘tın Gel Be Gökyüzüm dedin.Karakış olan benliğim gökkuşağına sarıldı.Şimdiler de sağanak halde ayrılık yağsada ruhuma seni,seninle yaşamaya devam edeceğim. Kalp agrısı ne demek  çok iyi ögrendim ve  bütün iliklerime kadar yaşıyorum bu acıyı. Ruhum bedenime sığmıyor sanki, kalbim kursağımda atıyor.. Gece ile gündüz tamamen yer değiştirmiş durumda. Gitmedin,sadece bittik biliyorum.. Yinede engel olamıyor içimdeki arsız,acımasız duygulara.. Sana bişey diyemiyorum, içime atıyorum kelimelerimi ama içimi atıcak bi yer bulamıyorum.

Gülüşüne gizlediğim sevgimi saklıcak bi yer bulamadım henüz,sokakta kalmış bir kedi gibi çaresizim. Hiç bir şarkı teseli vermiyor,hiç bir söz avutmuyor. Kolay olmayacak biliyorum,öğretsene banada bu hüzün ile başetmeyi.. Ne içtiğim çayın ne de çektiğim dumanın tadı var şimdilerde. Dışarıda yağan yagmur,gözümden akan yaşların yanında  belkide hiç kalıyor. Keşkelerle artan duygular zaman zaman yerini belkilere bırakacak.. Emin oldugum tek sey en az benım kadar senınde sevdiğin.. Gözlerinde kaybolduğum adam.Canın,canım olsun.. Aklından atsanda yureğinin bir köşesinde sakla sesimi,sözlerimi.. Ara sırada olsa adımı an olup olmadık zamanlarda,seni düşündüğüm gibi beni düşün.. Ne yapıyor bensiz diye sorgula kendini. Mutlu ol her daim.. Ne ahlar olsun yureginde ne de acılar.. Sen iyi ol da,bende sızlasın her yaran. Ben razıyım çekmeye.. Seni azaltırken içimden bi çok şeyide çoğalttım kendimde.. Bencillikte yapmıyor artık. Kıskançlıklarımı bır kenara bırakıp,bir umut sadece bekliyorum.

Aşk,ayrılık,hüzün de varacagımız bir yolumuzun olmamasına rağmen çıkmaz sokağa erken varışımız bu kadar etkilemiş olabilir beni. Günün birinde bunlar zaten yaşanacaktı ama erken esti bu rüzgar.. Yokluğun be adam,o yokluğun şarkıcının dediği gibi ”ölüme beş kala..” Yorgun ve uykusuzum.. Hadi bir mucize olsun ve bir kelebek kadar hafif hissedeyim kendimi.. Uyumadan önce en son sana ıyı geceler dileyip,uyandığımda sadece sen günaydınım ol isterken karanlıklardayım..Ne olursa olsun,sendeyim.. Kalbim sana emanet.. İyi bak ona.. Son dileğim unutulmamak, hem şairde demiş ya;

Unutmak alışmaktır,unutursun demiyorum ama alışacaksın..

Alışacağım..

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
555 okuma
19 Aralık, 2017
turkalem
turkalem

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?