Afyon Sohbet Odaları

Afyon Sohbet Odaları

Afyon Sohbet Odaları

Merhaba arkadaşlar  Afyon Chat Odaları Afyon Sohbet Odaları, İnternet, sosyal paylaşım ağları, sohbet siteleri ,chat siteleri, hepimizin hayattaki ortak noktalarımızdan bir tanesi kimileri için can sıkıntılarını dağıtma amacı için eğlenmeye gelenler,kimileri arkadaşlık dostluk muhabbet amacı ile,kimileri aşk sevgi bularak mutluluğu yakalamak için ziyaretlere gelirken kimileri ise sanal ortamlarda lamerlik,saldırı yapma,insanları taciz etmek yani kısacası egolarını reel hayattaki pasifliklerini sanal ortamlarda kendilerini ispatlamaya çalışmaktalar.

Çok sayıda insan muhabbet veya arkadaşlık arayışlarının tamamına karşılık bulmaktadır  reel veya sanal insanın düşüncesi iyi niyette ise kalbinde kötülük yok ise her ortamda aradıklarını bulmak zor olmaz kişinin niyeti doğru ise karsısına da iyi niyette insanlar çıkar.

Afyon Sohbet Odaları turkalem.org sitemizde konu başlığımız afyon sohbet afyon chat sayın afyon halkına seviyeli sohbetler ile kaliteli hizmetlerin sunulduğu sohbet sitelerimiz deki ziyaretçilerimizin girişlerinin hemen hemen her Avrupa ülkelerinden ve Türkiye Cumhuriyetinin tamamından Web sohbet veya mobil sohbet girişleri yapılmaktadır.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi bay bayan ziyaretçilerimiz hepsinin arayışlarının farklı olmasından söz etmiştik lamerlik hariç tüm ziyaretçilerimizin arayışları normal arayışlardır dileyen kişi diledikleri şekilde özgürce bu tür arayışlarını yapa bilir zaten sitelerin kuruluş amacıda bu aksini iddia edemeyiz.ve bu tür arayışlar, ada karşı değiliz tabi seviyeli olduğu takdirde.

Sohbet siteleri Chat siteleri saldırganları lamerlerri klavye başında aslan kesilen sanalın kaba dayıları insanların kurmuş oldukları maddi manevi emek vererek insanların hizmetlerine sundukları mekanları o veye bu şekilde yok etmeye çalışanlar acaba ellerine ne geçiyor egolarını bu şekilde tatmin ederek acizliklerini ortaya koyarak.

Bu insanları görünce insan düşünmeden edemiyor acaba insanlık nereye gidiyor diye yani bu insanlığa yakışmayan davranışlar sergileyen lamerler kişilerin anne veya eşlerine yada bayanlara edilen argo lafları yapanlar gün gelip hesap döneceğini günün birinde aynı mağduriyetle karşılaşacaklarını akıllarına getiriyorlar, mı bırakın bunları insan olduklarına eminler, mi bu tür davranış sergileyen kişilerin bence kendilerine bile saygısı olduğunu düşünmüyorum  ve diyorum ki lamerler sanal saldırganları öldürün içinizdeki canavarı ve insanca davranışlar sergileyin.

 

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
565 okuma
1 Ocak, 2018
turkalem
turkalem

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

  • Afyon sohbet odaları nın en bilindik yerlerinden birisi burasi afyonlu kadın ve erkekler güzel sohbetler kuruyor ve güzel bir ortam oluşturmuşlar. Diğer siteler gibi sadace öylesine yazmışlar sandım ama yanıldım. Umarim sizde girip görürsünüz :))

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?