24 Kasım Ögretmenler Günü

24 Kasım Ögretmenler Günü

24 Kasım Ögretmenler Günü

Turkalem.Org Sitesi olarak 24 Kasım Ögretmenler Günü olmasından dolayı Tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler gününü kutlarız.

Biliriz ki insanin çocukluktan büyüme cağına ve hatta büyüdüğünde bile aileden sonra gelen en çok gördüğü insanlardan biridir öğretmenlerimiz. Bize yaşamak için gereken bilgileri okumayı yazmayı ve hayatta cahil birisi olmamamızı siz değerli öğretmenlerimize borçluyuz.

Hz Ali’nin de dediği üzere Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum. Sözü ile de sevgili öğretmenlerimizin değerini daha iyi anlamamız gerekmektedir.  Öğretmek dünyada ki en büyük becerilerden biridir. Bu nedenle öğretmenlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır.Ve yıllar boyunca hiç yılmadan,bıkmadan,usanmadan büyük bir çaba göstererek o kadar öğrenci ile tek,tek ilgilenmek sevgi göstermek,hayatı öğretmek kolay iş değil. Çoğumuz kendi çocuklarımıza bile belki sizler kadar Şefkat ve sabırlı olamaz iken sizlerin vermiş  olduğu eğitim,hayata hazırlamak,iyiyi kötüyü öğretmek her bir öğrenciyi kendi evlatlarınız gibi kollayıp gözetmek tüm bu emekleri harcayan siz değerli öğretmenlerimizin ne yapsak,ta hakkı asla ödenmez.

Siz değerli öğretmenlerimiz,öğretim üyelerimiz 

Her şey için Teşekkür ederiz Sayın Öğretmenlerimiz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
598 okuma
24 Kasım, 2017
turkalem
turkalem

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?