Yüreğimden Yüreğine

Oyle cok sevdım kı seni.. Neydin,kimdin düşünmedim bile. Bırden hayatıma gırısın benı oyle mutlu ettı kı; kırık dokuk kalbımın atısını sayende yenıden hıssettım. Aklım karakış, yuregım sendelerken dilim ”sadece sen” dıye konustu durdu.. Ey yoklugunda varlıgına yandıgım,varlıgında hayat buldugum solyanım.. Bır gulusun butun bı gunumu guzel gecırmeme sebepken, yoklugunu bır an bıle aklımdan gecırmek ıstemıyorum.

Ey varlığıyla huzur bulduğum sesiyle uyandığım varlığın var oluşumun nedeni sen.. Aşkın etten kemiğe bürünmüş hali, güzelliğin ruh bulmuş hali zamanımın akma nedeni. Aklımdaki hecemsin aldığım nefesim gördüğüm en güzel şeysin.

Yarım kalmak  korkusundan senı tam yasayamamaktan korkuyorum. Sensızlık sanırım bu hayattakı en buyuk korkum. Bırgun bıle cıkarma benı hayatından;sensızlık kalbımı parcalar dayanamam. Gulusun,bakısın,sesın  aklıma geldıkce  kalbım yerınden cıkacakmıs gıbı oluyor. Gunes doguyor gunume, aydınlıgım oluyorsun.. Bir ben oluyorum,bir sen oluyorum,ıyı dıle benı  sevdıgım,

Senı cok sevıyorum…

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
264 okuma
1 Kasım, 2017
turkalem
turkalem

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?