Sohbet Et Sihhat Bul : )

Sohbet et

Sohbet ederken nasıl sıhhat bulunurmus demeyin olabilir niye olabilir diyecekseniz en azından sohbet ederek kendi içinizdeki belkide kimseye söyleyemediğiniz şeylerinizi en uçuk isteklerinizi arzularınızı ve normalde söylediğiniz zaman karşınızdaki kişilerin sizi önyargı ile değerlendirecekleri her durumu sohbet sitemizde kendinize herhangi bir sohbet arkadaşı bularak istediğiniz şekilde belirtip rahatlayabilirsiniz. Sanal sohbetin amacı ve gayesi normal şartlarda stres ve yanlızlığınıza derman bulmaktır. Bu şekilde kendinizi yanlız hissetmeyerek bir nevi yanlızlığınıza çözüm bulmuş oluyorsunuz. Bu da bir nevi tedavi yönetimidir. Hem düşününki Türkiye’ de illaki sadece sohbet edip kendini rahatlatmak icin psikologlara giden insanlar vardır. Yani sadece bu gibi duruma para harcayan durumu biz sizelere ücretsiz olarak sunmaktayız. Sohbet ortamımıza girerek istediğiniz kişi ile istediğiniz şekilde özel sohbet edebilirsiniz. Ayrıca bu sohbeti kendinizi herkesten gizlereyek ve sadece yazı yazarak atabilirsiniz. Tabi ilerisi sesli sohbet ve görüntülü sohbet etme olanağınız yine sizin elinizde olduğu icin gerisi size kalmış bir şey.

Turkalem.org sohbet sitemiz iki bucuk yıldır sizlere bu sekilde bir ortamı sunmaktadır. Bir çok sohbet sever arkadaşlarımız bir cok kişi ile tanışıp genelde mutlu ve neşeli bir sohbet ederek kendilerini rahatlatmıştır. Sizde bu ortamdan faydalanmak için yukarda nick yazın bölümüne nickinizi yazip Enter tusuna basarak giriş yapmanız yeterlidir. Ayrıca sohbet sitemize sadece bilgisayardan değil mobil ve tabletlerinizdende girebilirsiniz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
17 okuma
13 Haziran, 2019
turkalem
turkalem

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :
300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?