Sivas Sohbet

SivasSohbet

Sivas Sohbet Odaları

Merhaba değerli Sivaslı hemşerilerim.

Bildiğiniz üzere sivas aslında toprak olarak büyük ancak nüfus olarak o kadarda büyük olmayan bir ilimizdir. Dünya üzerinde duyduğuma göre 7 milyona yakin Sivaslı olan insan vardır. Yani nüfusumuz büyüktür ama şehirde ikamet eden kişiler azdır. Sadece istanbuldum 760 bin sivaslı bulunmaktadır ki bu Sivas nüfusunun 2 katı dır. Sivaslı olmak demek sadece sivas ta yaşıyor olmak değildir elbette o nedenle bu siteyi açarak siz sivaslı hemşerilerimizi bir araya getirme niyetindeyiz.

Sivas merkez Şarkışla gemerek Altınyayla ulaş divriği kangal koyulhisar gürün zara hafik İmranlı ve bütün sivas il ve ilçelerinde bulunan kişileri bir sitede toplayıp güzel sağlıklı ve neşeli bir sohbet ortamı sağlamaktayız. Tabiki sadece sivas ta olan değil yurt dışında yada dünyanın herhangi bir yerinde bulunan sivaslı olupta kendi hem serilerinden uzak bulunan herkes sitemizde zaman geçirebilir yeni kişilerle tanışabilir ve sivas in ne kadar büyük ve köklü bir şehir olduğunu hep beraber görebilirsiniz.

Sitemiz sohbet ve arkadaşlık sitesidir. Bir çok sivaslı sohbet sever hemşerilerim vardır sitede. Bende sivaslı olduğum için nickim de SivasLi zaten hic çekinmeden etmeden gelip sohbet edebilir kendi kanınızdan kendi toprağınızdan kişilerle tanışabilirsiniz. Bilgisayarlardan yada mobil cihazlarınızdan mobil sohbet odalarımıza bağlanabilirsiniz.

Mobil sohbet ederek sürekli sitede online kalabilirsiniz. Siz değerli hemşerilerimi sitemde görmekten mutluluk duyarım.

Sivas sohbet siteniz İyi sohbetler diler.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
306 okuma
4 Kasım, 2017
turkalem
turkalem

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?